Hacking Interface Kitabı

cahs

Yeni üye
26 Ara 2015
24
0
Merhaba arkadaşlar ben hacking interface adlı bir kitap aldım ama henüz okumadım.Merak ediyorumda bu kitap beni nereye kadar getirebilir aranızda hiç okuyan var mı?Kitabın yalnızca bilgi amaçlı yüzeysel bir kitap olduğu söyleniyor tabi ben acemi olduğum için ne kadar yüzeysel bilemiyorum.Acaba okuyan arkadaşların kitap hakkındaki değerlendirmelerini alabilir miyim?

Gr££D

Kıdemli Üye
27 Haz 2013
2,468
0
Monte Viere
bu kitap seni hiç bir yere götürmez bu kitap sadece temel teknikleri çok yüzeysel analtıyor onun yerine ingizliceni geliştirip yabancı forumlara yönel taze bilgiler orada çeviri işiyle hacker olunmaz

cahs

Yeni üye
26 Ara 2015
24
0
hocam benimde zaten amacım yüzeysel bilgi edinmek mesela burada açılan konularda çok bilmediğim terim oluyor bir konudan başka bir konuya atlıyorum öğrenmek için o terimi sonrada nerede olduğumu unutuyorum kendimi labirentte hissediyorum herşey karışıyor bu kitap belki burada açılan konular hakkında ön bilgi sunar diye düşündüm yani labirente yukarından bakmak gibi birşey

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.