Hacking Kavramı ve Gerçekler //

Vasmin

Uzman üye
19 Şub 2016
1,029
4
Merhaba arkadaşlar

Uzun zamandır bilgisayar konularında uzmanlaşmak için bir çok yol denedim , çok farklı bilgiler edindim . Ama artık çok saçma geliyor açıkcası , bu bilgilerin nerde lazım olacağına dair hiç bir fikrim yok , keşke zamanımı daha farklı platformlarda harcasaydım diye duşunuyorum . Mesela bir oyun geliştirmekle uğraşsaydım ya da bir yazılım geliştirseydim. Hep hayalimde olan buyuk bir yazılım projesi var bir robot tasarlamak isterdim ama her geçen gun inancımı kaybediyorum . Ve gun sonunda ansızın kendi kendime soruyorum " ulan napıyorum ben ? " işte böyle arkadaşlar ne yaşadığımı dahi anlayamadan gun sonu geliyor ve ömrumden geçen bir gune daha tanık oluyorum . Bu bilgisayar evreninde bir şey anladıysam gerçekten insanın kendine inanması çok önemliymiş , ve azim mutlak başarıyı getirir. Yeni başlayan arkadaşlar gerçekten sevebileceğiniz bir ortamda bilgiler edinmenizi tavsiye ederim. Forumda açılan konuların %98 i ben şunu nasıl hacklerim ben şunun bilgilerini nasıl ele geçiririm gibisinden cidden bu durum yıllarca var ve yıllar sonra forumda tekrardan yer almama rağmen halen bu konular devam ediyor ! arkadaşlar lutfen.. önce kendimizi geliştirelim , her işin kolayına kaçmayalım . derin bir bilgi evreninde yaşıyoruz .. gerçekten kayıp geçen zamana değecek şeyler yapalım ne dersiniz ?..

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.