Hackledigim Instagram hesablarina giris yapamiyorum

mrblackhat

Üye
25 Nis 2016
194
0
30
Planet Earth
iyi günler instagram hesablarina giris yapamiyorum

sorun ise tel veya email onayi

örnek adam almanyada oturuyor almanya icin vpn aciyorum ama olmuyor

Hola vpn denemistim

nasil gecerim bu sorunu yardim ederseniz memnun kalicagim

ve ki bu sorunu gecersem güzel bir videom da gelicek :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

Leopic

Yaşayan Forum Efsanesi
26 Şub 2016
9,948
10
Merhabalar,

Öncelikle bu sorun için ben şunu yapıyordum oluyordu; (98k) hesapta denedim. Telefondan instagramı siliyoruz. Tamamen silin instagrama dair hiç bir veri kalmasın telefonda. Bilgisayara geçip windows10 için İnstagram mağaza uygulamasından indirin. sonrasında, Vpn açın. Tekrar giriş yapın yine onay istiyecektir, Sonra telefona instagram'ı yükleyin mağazadan silip telefondan giriş yapın, Bu sorun kalkıcaktır. (%50) işe yarıyacaktır, Eski kullandığım yöntemdi.

RD2TTurk

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
335
0
evden
merhaba

@suffie dedigi gibi almasi imkansiz demiyim belki bir ihtimal cozumu vardir fakat hola dediginiz gore telefondan denemissin bilgisayardan denedinizmi acaba ?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.