Hacklendim Acill !!!

emreakay

Yeni üye
10 Tem 2008
4
0
Merhaba arkadaşlar şirkette kullanmış olduğum bilgisayar server 'a girip kullandığım programın dosyalarını şifrelemişler dolayısıyla programı açamıyorum. Rusyadan biriymiş para karşılığı açarım diyor bütün verilerim oradaydı şimdi ulaşamıyorum dosyaları geri yükleme veya şifreden kurtarma gibi bi olanağım var mı? yardımcı olursanız sevinirim...

emreakay

Yeni üye
10 Tem 2008
4
0
dosyalarımı şifrelemiş bir klasörde toplamış bundan dolayı program açılmıyor uzak masa üstü programı dosyaları eski haline getirme şansım olur mu?

TheSLaYe®

Kıdemli Üye
25 Tem 2013
2,469
1
K.Maraş
Dostum O bir lamer seni kekliyor internetten onun attığı programı indirip keylogger veyada rat yemişsindir polisi ara eliyle koymuş gibi bulu vede Şikayetci ol bakalım dava ac tazminat davası :)

eksikeksik

Kıdemli Üye
5 Ağu 2012
2,618
0
He watching
Öncelikle Arkadaşların da dediği gibi Bilgisayarda Şifre Sakın Girme ve İnterneti Kes.
Bundan Sonra Bilgisayarı Güzelce Tarattır.
Şifreyi Dosyalar Ne İşe Şifrelenmiş .
Ve Şifreli Dosyalar Tam Olarak Nerede ?
Bunları yapıp cevapları verdiğin süre zarfında senin için daha sağlıklı yardım edebiliriz.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.