Hacklendim galiba

Kenzo0000

Yeni üye
10 Şub 2022
19
1
7
Bilgisayarda takılırken son bi kaç gündür bilgisayar ara sira gidiyor ekran titriyor bugünde aniden mavi ekran geldi ve veri falan yazdı % falan çıktı direk pc bataryasını falan çıkartttım kapattım nedeni ne olabilir hacklenmiş olabilirmiyim ?

KeySlar

Yeni üye
3 Ara 2020
23
16
Bence hack ile alakalı değilde bilgisayarın fiziksel durumu ile alakalı olabilir bir yere çarpmış vs olabilir misin veya bios pili yeri düzgün mü kaç sene oldu vb

Kenzo0000

Yeni üye
10 Şub 2022
19
1
7
Bence hack ile alakalı değilde bilgisayarın fiziksel durumu ile alakalı olabilir bir yere çarpmış vs olabilir misin veya bios pili yeri düzgün mü kaç sene oldu vb
12 sene oldu

Bu aralar çok gidip geliyor galiba dediğiniz gibi fiziksel bir durum

KeySlar

Yeni üye
3 Ara 2020
23
16
Zaten bir kere bozulmuştu yaptırmıştım ama artık pc değişmenin vakti gelmiş
Evet bide 12 sene muhtemelen windows 7 falan benim öyle bir bilgisayarım 2 sene önce siyah mıydı mavi miydi ne o ekranla ölmüştü ondan kaynaklanabilir sen yinede içinin rahat etmesi için formatla bilgileri sil veya baska bir yere aktar ne olur ne olmaz

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.