Hacklenen Siteler İçin Bölüm?

vatancity

Katılımcı Üye
18 Eki 2012
647
0
ERZURUM
Selamun Aleykum Canlar

Uzun Zaman Nasip Olmamıştı Daha Yeni Site Hacke Başladık RABBİM Utandırmasın Bu Arada Hacklenen Siteler İçin Bölüm Varmı Bulamadım

vatancity

Katılımcı Üye
18 Eki 2012
647
0
ERZURUM
;) ALLAH Razı olsunda valla yanlıs anlamayın ,aptal oldum bugun,hergun gozumun onunde olan sey :((

Neyse hakkınızı helal edin ,özellikle ahmet pasam basarıların devamını dilerim,tekrar saolun canlar,suan cepten giriyorum zone h almadım ama paylasımı govde gosterisi bolumunde paylastım yarın hallederim onu sabah erken insaata gidecem :) umarım indexi mi begenirsiniz kalın saglıcakla :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.