hackten sonra yardım

emrex7

Üye
19 Şub 2016
103
0
ankara
Beyler sql acıgı buldum sonra admin panel şifresini buldum vs. sonra bunu sizinle nasıl paylaşırım.Birde mesela siz bir siteyi hackliyorsunuz paylaşıyorusunuz ve siteyi acınca sizin nick yazıyor ve arkadan müzik çalıyor.Bunlar hakkında forumda link veya bilgi verebilirmisiniz?

hacker by anonim

Uzman üye
28 Şub 2016
1,558
2
anonim.php
Şu Söylediğim Şeyleri Tamamlamadan İşe Kalkışmayın Derim ( eliniz boş dönersiniz )

1 > Exploitler
2 > shell basma
3 > index atma
4 > Vpn Kullanma
5 > Site Açıkları
6 > dork yazma

Bu Söylediklerimi Öğrenerek Başlayabilirsiniz Lakin hack Bunlardan İbaret Değil
Ben Sadece Yeni Başladığınız İçin Basit Yöntemleri Tavsiye Ettim :)

emrex7

Üye
19 Şub 2016
103
0
ankara
Evet bu olaya yeni başladım pek bir şey bilmiyorum ama bir sitede safe aratarak slq acıg buldum sonra havijle admin-pass buldum sonra şimdi md5 kırma olayı ile ugrasıyorum

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.