Hafiza kartım yok telefona format armak istiyorum?

ghostblue

Uzman üye
8 Ocak 2017
1,043
0
ütopya
Ayarlardan yedekle,sıfırla bölümünden yapabilirsin
Ayrıca hard reset tuş kombinasyonu ile de yapabilirsin
Google de cihaz modelini yazıp sonuna hard reset yazarak bulabilirsin
Edit: son yazdığını yeni gördüm k.bakma
Ayarlardan sifirlarken büyük ihtimal sorar data silinsin mi şeklinde
Yani verileri sil diye ekstra bi seçenek vardı benim telefonda ona basmazsan cihaz hafızasına dokunmaz

EnesJikoDHT

Katılımcı Üye
9 Tem 2014
436
0
config.php
Ayarlardan yedekle,sıfırla bölümünden yapabilirsin
Ayrıca hard reset tuş kombinasyonu ile de yapabilirsin
Google de cihaz modelini yazıp sonuna hard reset yazarak bulabilirsin
Edit: son yazdığını yeni gördüm k.bakma
Ayarlardan sifirlarken büyük ihtimal sorar data silinsin mi şeklinde
Yani verileri sil diye ekstra bi seçenek vardı benim telefonda ona basmazsan cihaz hafızasına dokunmaz

Dediğin gibi normal samsunglarda öyle diyoe ama benimkinde verileri sil silme gibi seçenek sunmuyor bu sony maalesef direk herşeyi siliyor

Umutarslan

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
439
0
İlk önce kendine bir tane google drive, box, yandex disk yada onedrive gibi bir tane hesap aç. Sonra tüm müziklerini resimlerini videolarını yükle. Ardından Telefona reset at ve resetten sonra her şeyi geri yükle :D

dj_sansür

Katılımcı Üye
3 Eyl 2008
485
0
bence garantiye al neyap ne et yedekle sonra formatla yada tümbilgilerini kendi e-meiline gönder fotograf felan yada yandexe uye ol oraya yedekler sonra formatla..

ImSoSoRy

Katılımcı Üye
18 Tem 2013
600
0
YAZILIM
Kardeşim Biraz Basit Gelebilir Ama Binlerce Dosyam Var Diyorsun En İyisi Flash Veya Harici Harddisk Alıp Bi Bilgisayar Bulup Ona Aktarmak Biliyorsun Ki Nesil Fena Cok Rahat Patlatabiliyorlar Mega Hesabını Cloud Hesabını Türksell Deposunu Vs Heleki Önemli Bişeyin Varsa Güvenme Derim. (İyi Forumlar)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.