Hafıza Kartından Resim kurtarma yardım lütfen

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
3 Kas 2009
135
0
İyi günler arkadaşlar ben fotograf makinesinden cektigim resimleri bilgisayarıma attım bilgisayarın harddiskide cöktü kurtarılamıyor hic acılmıyor şimdi ben fotograf makinesindeki hafıza kartından eski resimleri kurtarmak istiyorum bir kac programla daha önceki resimleri kurtardım ama fazla geriye dönük cıkmıyor cok daha eski resimleri kurtarabilecegim tavsiye edebileceginiz programlar varmı yardımcı olursanız cok sevinirim.Konuyla ilgili olan arkadaşlara şimdiden cok tşkler..........

S4cuRiTy EneMy

Yaşayan Forum Efsanesi
24 Nis 2012
8,773
6
root@server
fotograf makinesinden resimleri alman imkansiz cunku benimde bi prof. canon var arkadaslarla yat gezisi yaptik aramizda ve cok harika fotolar cektik eve gittim fotolari aticam foto. makinesinnn kartini pc ye biraz hizli taktik 1. calismadi sonra sinirlenip cektim falan bozuldu resimlerin hepsi gitti ama pc ye attiysan berki bulabilirsin

3 Kas 2009
135
0
Pca atıysan sonra sıldınse yardımcı olub gerıye getıre bılırım

Arkadaşlar ben zaten pc ye atmıştım ama pc nin harddiski uctu yandı galiba hic calışmıyor şimdi benim amacım fotograf makinesinin icindeki hafıza kartından kurtarabildigim kadar resimleri kurtarmak ben biraz kurtardım ama daha eskiler cıkmıyor ancak 1 yada 2 ay oncesine ayit resimler cıktı daha geriye dönük resimleri kurtarabilecegim kaliteli işime yarayacak bildiginiz bir program varmı bunu soruyorum...yinede sagolun yardım etmek istemeniz bile yeterli......

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.