Haftalık Aktiflik Hakkında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

DarkHawk06

Uzman üye
12 Şub 2016
1,046
8
Pandora
Merhaba THT Yetkilileri;

Haftalık aktiflik eklentisinde hata olduğunu düşünüyorum.Galiba sayaç tam çalışmıyor.Forumda olduğum süre zarfında sürenin artması gerekli lakin benim aktiflik saatim bazen yükselişte bazende düşüşte olduğunu gördüm. Sayın Admin ' im ilgilenirmisiniz.

NEPENTHEX

Yeni üye
12 Ağu 2018
29
0
Duende
Bence gereksiz bir uygulama olmuş.Sadece adminlere gözükmeli.Nitekim mobilden girenler için fazlasıyla sayıyor.Nedenini bilmiyorum.Mesela 5 saat yazmış bana ama toplasan 1,30 saati geçmez haftalık aktifliğim.

Ariss

Kıdemli Üye
8 Mar 2016
4,583
114
uzay
Bence gereksiz bir uygulama olmuş.Sadece adminlere gözükmeli.Nitekim mobilden girenler için fazlasıyla sayıyor.Nedenini bilmiyorum.Mesela 5 saat yazmış bana ama toplasan 1,30 saati geçmez haftalık aktifliğim.

1saat 10 dk yazıyor haftalık aktiflik süreniz

Bende bir sıkıntı yok, ayrıca güzel bir uygulama olmuş. Benim hoşuma gitti

Ceys

Yaşayan Forum Efsanesi
2 Nis 2016
7,658
4,967
Orhun Nehri
merhaba haftalık olarak değişim yapılıyor. örneğin sen 1 günde 10 saat aktif olursan bu haftalık olarak hesaplanır ortalaması alınır. haftanın her günü 10 saat aktif olursan haftalık 10 saat görünür

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.