Haftanın üyesi ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Unauthorized

Kıdemli Üye
14 Eki 2011
2,602
3
C:\
Arkadaşlar böyle bi' bölüm olsa nasıl olur ? sabitte bi' konu üzerinden sürekli güncellenerek hem herkes güncel kalmak zorunda olur . Kazanana 3 günlük bronz anka felan ? :) bana çekici geldi .:RpS_love:

Konu yeri yanlışnış Forum hakkındaya bir adminimiz taşırsa yada silerse oraya konu açıyım ?

Son düzenleme:

Sansar Salvo*

Kıdemli Üye
16 Eyl 2012
2,197
0
Şehri Aziz
eh olabilir ama bronz anka felan olmaz başka ödül olur... yalnız herkesin uzmanlığı farklı oda işi zorlaştırır yada 1 den fazla üyenin adını koyabilirler ... yada paylaşımda iyi olan yardımseverlik saygı ve sevgilik lerdeki birinciler seçilebilir...

BaySakin

Kıdemli Üye
13 Tem 2012
3,395
1
BEnce kirlilikden başka bir amaç yaratmaz.konu yeride forum hakkında kısmına açman gerekdi.

'Black-King

Yaşayan Forum Efsanesi
30 Tem 2012
10,353
3
340
İstanbul
Bunun yerine anket yapabilirsin.
Misal hafta boyunca en çok göze batanları buraya ekliye bilirsin.
Daha sonra zaten oylama vs. yaparak haftanın birincisini TEBRİK Etmeniz yeterli olacaktır.
VİP Üyelikler sanırsam kapalı zaten. boşş olmasın sen dediğim gibi yap :)

macgyver

Kıdemli Üye
3 Tem 2012
2,866
1
bencede yetkillierden çok diğer kişilerde göze çarpar banada mantıklı geldi :)

11 Mar 2013
121
0
Samsun
Herkesin kendimiz gibi olmadığını düşünürsek bu konuda çok saçma sapan şeyler olabilir diye düşünüyorum.

Birbirini karalamaya çalışanlar...

Benimki daha iyiydi diyenler...

Hatta ileri gidip forumdan uzaklaştırılmayı göze alıp küfür edenler...

Tabi bu işin iyi yanları da yok değil

Yönetim işi sıkı tutarsa ortaya harika bir şey çıkacağına eminim :yaho1​

macgyver

Kıdemli Üye
3 Tem 2012
2,866
1
Herkesin kendimiz gibi olmadığını düşünürsek bu konuda çok saçma sapan şeyler olabilir diye düşünüyorum.

Birbirini karalamaya çalışanlar...

Benimki daha iyiydi diyenler...

Hatta ileri gidip forumdan uzaklaştırılmayı göze alıp küfür edenler...

Tabi bu işin iyi yanları da yok değil

Yönetim işi sıkı tutarsa ortaya harika bir şey çıkacağına eminim :yaho1​

sende bardağa boş tarafınan bakıyorsun be kardeşim öyle şeyler yapacak adam çıkmaz bence çıkarsada burda 1 dk durmasın bnce tatlı bir rekabet ortamı oluşur....

Son düzenleme:

sezgin1444

Kıdemli Üye
3 Şub 2012
3,061
4
f3nr1r@R00T
Herkes haftanın üyesi olmak için gereksiz mesajlarda atıcaktır ama 3 veya 6 ayda bir gibi sürelerle 1 hafta boyunca farklı alanlarda bilgi yarışmaları düzenlenebilir ve kazanana ödül verilebilir :D

Solo-Türk

TÜRK
2 Ağu 2011
6,805
69
Teşkilat
Konu enteresan.. O zaman şöyle yapalım sen kriterleri belirle, mesela neye göre seçilecek haftanın üyesi. Yardım merkezindeki tavrına göre mi? Dil kurallarına uymasına göre mi? Forum içerisindeki tavırlarına sevgi ve saygısına göre mi? Hack konusundaki bilgisine göre mi? Soruları çoğaltabilirim.. Ben şahsen kişilik ve karakterin önemli olduğunu düşünüyorum neticede hack dediğin şey bir iki programla halledilir, dolayısıyla sonradan öğrenilebilir, ama adamlık aile terbiyesinden gelir ve Allah vergisidir... Şunu demeye çalışıyorum kardeşim fikir enteresan ama altı çok dolu değil sanki. Biraz daha canlandır ben de sana destek olmak için yardım edeceğime söz veriyorum..

55 OM 61

Üye
14 Mar 2013
92
0
Konu enteresan.. O zaman şöyle yapalım sen kriterleri belirle, mesela neye göre seçilecek haftanın üyesi. Yardım merkezindeki tavrına göre mi? Dil kurallarına uymasına göre mi? Forum içerisindeki tavırlarına sevgi ve saygısına göre mi? Hack konusundaki bilgisine göre mi? Soruları çoğaltabilirim.. Ben şahsen kişilik ve karakterin önemli olduğunu düşünüyorum neticede hack dediğin şey bir iki programla halledilir, dolayısıyla sonradan öğrenilebilir, ama adamlık aile terbiyesinden gelir ve Allah vergisidir... Şunu demeye çalışıyorum kardeşim fikir enteresan ama altı çok dolu değil sanki. Biraz daha canlandır ben de sana destek olmak için yardım edeceğime söz veriyorum..

İşte Bu Cok Güzel Olur Aslında Diyelim Arama Kriterlerine Göre Bir Liste Belirleriz. Her Hafta Bu Listeyi Yaparız

Bence Arama Kriterleri ;

- Yardım Merkezindeki Konularda Aktifligi
- Konulardaki Yazi , Bicim , Dil Stili
- Açtigi Önemli Konular.

Bence Cok Güzel Bir Uygulama Olur Diye Düşünüyorum Bu Konuyu Açan Arkadaşi Gönulden Tebrik Ediyorum Cok İyi Bir Uygulama

Bu Fikir Geliştirilip Uygulanabilir Bence.

Solo-Türk

TÜRK
2 Ağu 2011
6,805
69
Teşkilat
Konu açılalı 4 gün olmuş, 154 defa da görüntülenmiş, yönetim olarak destek olacağımızı beyan etmemize rağmen konuyu açan arkadaşımızdan ve diğerlerinden her hangi bir destek ve fikir yok.. Bu durumda konuyu kilitlemekten başka çare kalmıyor..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.