Hakem heyeti ile ilgili

Hacking474

Üye
14 Mar 2017
230
0
turkcell sitesinden 2018 yılında şubat ayında General Mobile GM8 cihazı almıştım. yaşanan olumsuzluklar yüzünden hakem heyetine verdim. ve hakem heyeti bu durum da karşı taraftan savunma istemektedir. Savunma yapılması için tebligat yoluyla şikayet edilen firmaya yani Turkcell e gönderir. Bu durum da savunmayı Turkcell mi yapar yoksa Turkcell savunma yapması için tebligatı yetkili distribütöre mi gönderir? Bu konu hakkında bilgi alabilir miyim?

Ayrıca 06.11.2018 de başvuru yapmıştım. 07.11.2018 de karşı taraftan savunma istenmiş olup 11.12.2018 de savunma geldi. Fakat hala gündeme alınmadı

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.