Haklımıyım sizce

ryuzakii

Yeni üye
1 Ocak 2016
42
0
beyler bizim okulda 2 3 arkadaş var ortak bunlar facede atatürke hakaretle bi sayfa açmışlar bende sosyal mühendislikle hepsinin facesini çalış sayfayı çaldım ismin Yüce Önder Mustafa Kemal Atatürk yaptım felan bunlar yalvardı para verdiler felan sayfalarını geri verdim sayfayı değiştirdiler haklımıyım haksızmıyım?

ThTbnym

Yeni üye
16 Ağu 2015
31
0
İstanbul
beyler bizim okulda 2 3 arkadaş var ortak bunlar facede atatürke hakaretle bi sayfa açmışlar bende sosyal mühendislikle hepsinin facesini çalış sayfayı çaldım ismin Yüce Önder Mustafa Kemal Atatürk yaptım felan bunlar yalvardı para verdiler felan sayfalarını geri verdim sayfayı değiştirdiler haklımıyım haksızmıyım?

Nasıl Yaptın ?

bilalylmz114

Yeni üye
1 Ocak 2016
48
0
Sayfayı değiştirdilerse sıkıntı yok. Ben çok Atatürk sevdalısı değilim sevdiğim yönleride var ama atatürkçü değilim hakaret edilmesi çok yanlış ben kötü bilsem bile konuşmam insanları kutuplaştırmanın mantığı yok. Atatürk'ten günümüze kadar hiç bir devlet erkanına hakaret kabul edilemez. İyi yapmışsın ama eskisi gibi mi paylaşım yapıyorlar?

Leonsx

Katılımcı Üye
21 Tem 2013
330
1
Atatürkü sevende sevmeyende saygı duymak zorundadır.. İyi yapmışsın ama para için geri vermeseydin daha iyi olurdu

Rick Grimes

Kadim Üye
4 Şub 2015
5,959
19
TURAN
Neden çalıyorsun sayfayı ve neden paraya satıyorsun ? Peki Atatürk'e hakaret ettiler diyorsun,sonra da parayı alınca geri veriyorsun . Asıl hakareti sen yapmışsın ..

Ali Han

Katılımcı Üye
1 Ocak 2016
705
2
Para için hakarete izin vermissin gibi birsey oldu bu para bizim hayatimizi değiştirmemeli!

ryuzakii

Yeni üye
1 Ocak 2016
42
0
Neden çalıyorsun sayfayı ve neden paraya satıyorsun ? Peki Atatürk'e hakaret ettiler diyorsun,sonra da parayı alınca geri veriyorsun . Asıl hakareti sen yapmışsın ..

yanlış anladın parayla satmadım para teklif ettiler özür dilediler dedim yani verdikleri parayı almadım ben sadece para teklif ettiler ben özür dilediler bidaha yapmıcaz söz felan dediler diye verdim 1 ay sonunda gibi bi sürede Vatanımı Yada Atamı parayla satacak bi insan değilim...

Gallifrey

Katılımcı Üye
1 Ocak 2016
862
0
Ankara
yanlış anladın parayla satmadım para teklif ettiler özür dilediler dedim yani verdikleri parayı almadım ben sadece para teklif ettiler ben özür dilediler bidaha yapmıcaz söz felan dediler diye verdim 1 ay sonunda gibi bi sürede Vatanımı Yada Atamı parayla satacak bi insan değilim...

O halde kusura bakma kardeşim yanlış anlamışız :) :RpS_crying:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.