HAKOPS Keylogger 16 - 12.04.2018

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HAKOPS

Kıdemli Üye
11 Tem 2011
4,199
6
Izmir
Merhabalar;

Son sürümün üzerinden uzun zaman geçtiğinin farkındayım ama bu zaman yazılımı daha kullanışlı, daha hatasız bir şekilde geliştirmek için gerekliydi. Neredeyse bütün kodlar ve algoritmalar sıfırdan tekrar yazıldı. Çeşitli işletim sistemlerinde defalarca denendi ve hepsinde sorunsuz bir şekilde çalıştı. Bütün BUG'lar ve hatalar giderildi.

SÜRÜM NOTLARI

* Bilgisayarı Yeniden Başlat özelliğinin yarattığı hata giderildi.
* Kayıt Yok ise mail gönderme seçeneği eklendi.
* Özel Tuş Takibi seçeneği eklendi.
* Ekran Ve Webcam Görüntü kalitesinde iyileştirmeler yapıldı.
* Ekran Ve Webcam Görüntüsünü Farklı Zaman Aralığında Alabilme Özelliği Eklendi.
* Icon Değiştirme özelliğinde Hata giderildi.
* Binder özelliğinde zaman zaman meydana gelen bir BUG Giderildi.
* Tarayıcı geçmişini Alma özelliği eklendi.
* Şifre çalıcılar güncellendi.
* Şifreleme Algoritması güncellendi.
* Kayıt alma prensibi değiştirildi.
* Pencere başlığı alırken yaşanan BUG giderildi.
* Zaman zaman başlangıçta çalışmama sorununa yol açan bug giderildi.
* FTP ve Mail protokolleri düzenlendi.
* Kayıt Kontrol Mekanizması Düzenlendi.
* HOOK Process algoritması yenilendi.
* Kopylama hataları giderildi.
* Ve arkaplanda sizin haberiniz olmadan çalışan onlarca algoritma yeniden düzenlenip yazıldı.

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=VemGu1QrGVA[/ame]

INDIRME LINKLERI

Turbobit - Uploaded - HitFıle - WayUpload

Moderatör tarafında düzenlendi:

Greendex

Katılımcı Üye
9 Ara 2017
752
3
elinize sağlık.

Edit: Link.TL gibi link kısaltıcıları ile paylaşım yapmak yasak diye biliyordum, neden kullandınız / kullanabiliyorsunuz?

Son düzenleme:

Cheno

Uzman üye
3 Haz 2017
1,347
1
Neredenmi?
Elinize sağlık hocam daha önce hakops keylogger 15 görmüştüm sanırım ama full bulamamıştım bu versiyon fullmu?

VITALLION

Özel Üye
12 Nis 2013
10,988
30
26
Ellerine sağlık uzun zamandır yeni ve sorunsuz bir sürüm bekleniyordu. Vaktim olduğunda deneyeceğim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.