Hakops Keylogger V15. DEV KONU !!

KemalAli77

Uzman üye
12 Eki 2015
1,214
5
'⭐'&#
Piyasadaki sağlam keylogger programlarından biridir.
Virustotal'de virüs çıkmasının sebebi virüs oluşturma programı olduğundan dolayıdır.

Dosya.tc - ?cretsiz, H?zl? ve Kolay Dosya Payla??m?

https://virustotal.com/tr/file/1f506d338d91c59da26b4893645961faa9dc4c7b82763e9462b2c2b4bba14c0f/analysis/1492428571/

ZZjBj0.png

BrWQWj.png

ojqWqo.png

ldPGPl.png

Arkadaşlar Eğer Zerre Kadar İşinize Yaradıysa Bir Teşşekür Eksik Etmeyiniz Forumumuzda 10 Dan Çok Arayan Gördüm !! Nerdeyse V15 i Bulmanız İmkansiz Gibi Bir Şey !!!

Son düzenleme:

KusursuzBiri

Yeni üye
21 Ağu 2017
34
0
Bu adama ne oldu bilen varmı? ortalıkta yok yaşıyormu? hapise filanmı girdi noldu? eskiden forumun çok aktif üyesidi rat botnet keyloger serisi sürekli gündemde idi şimdi bir anda yok oldu

Bayram173

Katılımcı Üye
19 May 2013
882
0
ben hakops keylogger v15 satın aldım wifi den yayıl butonunu beğenmedim çünki yayılmıyo kafasına göre arada sırada yayılıyo bilginze.

Lonely54

Yeni üye
30 Eyl 2017
1
0
virüs total

virüs totalden 47/59 yaziyorda tam bir bilgim yok açıklama yapabilirmisiniz acaba ?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.