Hakops rat çalışmıyor

vcghvgb512

Katılımcı Üye
14 Eyl 2009
429
0
[ÇÖZÜLDÜ]Hakops rat çalışmıyor

Dün kurdum çalışıyordu şimdi portlar çalışıyor sorun yok firewall falan herşey aynı dün çok güzel çalışıyordu bu gün server gönderdiklerimdede çalışmıyor kendimdede denedim kendimdede çalışmadı no-ip dede sıkıntı yok neden olabilir biri tw ile yardım ederse sevinirim darcomette çalışmıyor bu arada

Son düzenleme:

vcghvgb512

Katılımcı Üye
14 Eyl 2009
429
0
Şimdi okudum daha öncede okumuştum gerçi herhangi bir eksiğim yok ayrıca dün çalışıyordu portlar tcp olarak kayıtlıydı şimdi tcp/udp yaptım ama bildiğim kadarıyla hakops rat tcp destekliyordu yani sorun yok benim göz atmam kadarı ile birde siz bakabilirmisiniz

Kurbanlarda gitti sanırım ?

Moderatör tarafında düzenlendi:

vcghvgb512

Katılımcı Üye
14 Eyl 2009
429
0
Teamden girdi bir arkadaş ama yok yine olmadı başka pcde test ettik olmuyor aynı ağdan bağlanan pc ile 127 ip ile denedik o da olmuyor sadece kendi pc'mde 127 ile oluyor no-ip ile aynı ağda olan pcde olmadı farklı ağda olan pcdede olmadı

vcghvgb512

Katılımcı Üye
14 Eyl 2009
429
0
Sorun çözüldü arkadaşlar çok basitmiş aslında ama çokta garip tüm ayarlar aynı dünkü ile herşeyi kontrolde ettik bastalavista arkadaşım sağolsun çok uğraştı ama ikimizde boşa uğraştık :D dediğim gibi sorun çok basit yönetici olarak çalıştır diyince oldu dün böyle birşey yoktu sorun garip :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.