Hakops rat yardım

vcghvgb512

Katılımcı Üye
14 Eyl 2009
429
0
[ÇÖZÜLDÜ]Hakops rat yardım

Hakopsu sorunsuz kullanmak için hangi programları kullanmalıyım no-ıp biliyorum port açtım daha önce hiç rat kullanmadım uzun bir ara vermiştim hack işine zaten daha önce keylogger kullanıyorduk :) rat'a geçmekte fayda var tw ile veya burdan yardım edebilcek biri varsa şimdiden teşekkürler.

Son düzenleme:

Prohackercry3

Kıdemli Üye
6 Ocak 2013
4,071
1
İstanbul
Sabit ip bütün ratlar için geçerli eğer kullanmıcam diyosan karşılacağın sorunlar şunlar;

Serverinin karşıya sokarsın pc aç kapa yaptığın kurban gider.
her modemi açığ kapadığında cihaz başka bir ip alacaktır zaten sabit ip kullanmadan imkansız hiç bir kurbanı elinde tutamazsın.

vcghvgb512

Katılımcı Üye
14 Eyl 2009
429
0
teşekkürler hepinize arkadaşlar şimdi darkcometi indirdim no ip hostumu kurdum port açtım ama sanırım no ipden sonra üzerinde oynamam gerekicek biri tw ile yardımcı olursa sevinirim

vcghvgb512

Katılımcı Üye
14 Eyl 2009
429
0
Şimdi arkadaşlar ben yaptım darcomet no-ip kısmı loglarını okuyorumda girdiğim halde error diyor

19:27:46 : Checking for IP Adress [WAN]...
19:27:46 : IP Found : <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//IETF//DTD HTML 2.0//EN">
<html><head>
<title>404 Not Found</title>
</head><body>
<h1>Not Found</h1>
<p>The requested URL /scripts/ip.php was not found on this server.</p>
</body></html>
19:27:46 : Updating ****** please wait...
19:27:47 : Error: Invalid IP. Invalid IP submitted is improperly formated, is a private LAN RFC 1918 address, or an abuse blacklisted address.

Şimdi zenmate kullanıyorum chrome'da ama bu işlemi program oradan denemediği için herhangi bir proxy programımı indirsem yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.