Haksız yere hesabım kapatıldı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Carlos Bey

Katılımcı Üye
27 Haz 2016
436
0
79
Meyhane'den
Arkadaşlar benım haksız yere hesabım kapandı sınırsız. nasıl açtırırm hesabı üdy ile görüşmem lazım. suçsuzum ama ortalıkda haksızlık var kime başvurmam gerek

S3RS3M

Uzman üye
25 Ocak 2016
1,146
0
???
2- sorum var

Hesabın ne zaman silindi ?

bu hesabın 27-06-2016 tarihde açılmış yani 1 ay dan fazla olmuş ve bu zamana kadar neden üdy bildirmek yerine site kullanımına devam ettin. tavsiyem Yetkili kişilere ö.m yoluyla bildirmen böyle konu açmanın doğru olduğunu düşünmüyorum.

Carlos Bey

Katılımcı Üye
27 Haz 2016
436
0
79
Meyhane'den
2- sorum var

Hesabın ne zaman silindi ?

bu hesabın 27-06-2016 tarihde açılmış yani 1 ay dan fazla olmuş ve bu zamana kadar neden üdy bildirmek yerine site kullanımına devam ettin. tavsiyem Yetkili kişilere ö.m yoluyla bildirmen böyle konu açmanın doğru olduğunu düşünmüyorum.

1 ay oldu.

Haklısın dostum fakat hiç bir üdy beni takmadı. hesabım inan haksız kapatıldı hakkımı arıyorum

S3RS3M

Uzman üye
25 Ocak 2016
1,146
0
???
1 ay oldu.

Haklısın dostum fakat hiç bir üdy beni takmadı. hesabım inan haksız kapatıldı hakkımı arıyorum

Benim inanmam hiç birşey değiştirmez. ben hesabının neden silindiğinide bilmiyom. bilsemde bişey yapamam. burada konu açman konunun silinmesine Uyarı almana sebep olur. şimdi post kasmak istemiyorum. tek bir tavsiye veriyorum. Üdy yönetim-moderatör-admin bunlara ö.m yolu ile sakin bir uslup ile anlatman. burada konu açıp cevap beklemen işe yaramaz.

Carlos Bey

Katılımcı Üye
27 Haz 2016
436
0
79
Meyhane'den
Benim inanmam hiç birşey değiştirmez. ben hesabının neden silindiğinide bilmiyom. bilsemde bişey yapamam. burada konu açman konunun silinmesine Uyarı almana sebep olur. şimdi post kasmak istemiyorum. tek bir tavsiye veriyorum. Üdy yönetim-moderatör-admin bunlara ö.m yolu ile sakin bir uslup ile anlatman. burada konu açıp cevap beklemen işe yaramaz.

Teşekkür ederim kardeşim.

borasamhal

Katılımcı Üye
21 Nis 2016
453
0
Aix-en-Prove
Hesabın banlandıysa elbet ki bir yanlışın olmuştur. Bununla ilgili bir konu vardı galiba. Konuya post attığında modlar cevaplıyordu. Konu açman hoş olmamış bence.

Cleen

Katılımcı Üye
9 Eyl 2012
416
0
İzmir
Bunun daha ilerisi kavgaya dönüşecek gibi bence bu kadar yeterli arkadaşlar, yetkililer gelince onlar hallederler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.