hamachi hatası

centilmen50

Katılımcı Üye
hamachi programını bilgisayarıma kurmaya çalışınca 2502&2503 kodlu hataları alıyorum. ; The installer has encountered an unexpected error installing this package.This may indicate problem with this package.The error code 2502.Tamam diyorum aynı hatanın 2503 olanından alıyorum bu kez.​

centilmen50

Katılımcı Üye

centilmen50

Katılımcı Üye
tamam sakin ol,

neyse konuya dönersek sorunun sebebi bence uyumluluk modunu windows xp yap belki düzelir ;)

hepsini denedim :D işletim sistemim win 8 uyumluluk modunu denedim ama bi şey daha var denetim masasından mesela camtasia yı kaldırırkende aynı hatayı veriyor eskiden böyle bi sorun yoktu ilk defa başıma geliyor :S

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.