Hamas lideri Heniyye'nin 3 oğlu ve torunları hain saldırıda şehit oldu

'Ra

Ticaret Kategori Sorumlu Yardımcısı
21 Kas 2015
2,396
949
festivalde yapılan saldırıyı israilin kendisi yaptığı ortaya çıktı malesef, gündemi doğru takip etmek lazım. He erdoğan israil ile işbirliği yapıp sonra taziye için aramasına denecek bir söz yok. Savaşın gerekli olduğu yerde barış, safsatadan ibarettir. Korkakların ve acizlerin safsatası.. Malesef biz aciz kalıyoruz. Bu topraklarda 400 yıl at koşturmuşuz daha önceden bir çok Türk eseri yapılmış, bir çok Türk o topraklarda kalmış, canını vermiş bize ne diyerek seyirci kalmak, kırmızı çizgimiz dedikten sonra hele sus pus oturmak bir parça acizlik. İsraili desteklemek ise bilgi eksikliğine dayalı en kısa tanımla geri zekalılık olurdu sanırım.

Bu forumda o kadar tartışma konusu açıldı kimse kimseye direkt olarak geri zekalı demedi ben şunu düşünüyorum.

eğer karşı görüşe saygınız yoksa adam olmazsınız bu kadar cevap yazılmış kim kime geri zekalı demiş haberde bile olabilir deniliyor o yaptı denmiyor direkt şunu söyleyeyim ki dış politika değişebilir dışarıya karşı destekler her zaman değişecektir ama sırf senin görüşünde değil diye başkasına geri zekalı demek sizin bipolar eksiğiniz olduğunu direkt olarak bana kanıtlıyor

tamam en bilgili sensin en müslümanda seninsin en vatanperverde sensin ama bunların yanında saygı yoksa maalesef bir insan etmiyor

@SP @ikigai21 ve ben bu konu hakkında fikirlerimizi belirttik ama konu içerisinde hakaret yada birbirimizi aşağılayıcı cümle kullanmadık arada bir aklınızı kullanmanızı ve pas tutmamasın sağlamanızı öneririm sağlıcakla kalın

alexandre20

Katılımcı Üye
13 Tem 2022
901
701
festivalde yapılan saldırıyı israilin kendisi yaptığı ortaya çıktı malesef, gündemi doğru takip etmek lazım. He erdoğan israil ile işbirliği yapıp sonra taziye için aramasına denecek bir söz yok. Savaşın gerekli olduğu yerde barış, safsatadan ibarettir. Korkakların ve acizlerin safsatası.. Malesef biz aciz kalıyoruz. Bu topraklarda 400 yıl at koşturmuşuz daha önceden bir çok Türk eseri yapılmış, bir çok Türk o topraklarda kalmış, canını vermiş bize ne diyerek seyirci kalmak, kırmızı çizgimiz dedikten sonra hele sus pus oturmak bir parça acizlik. İsraili desteklemek ise bilgi eksikliğine dayalı en kısa tanımla geri zekalılık olurdu sanırım.
Bana kanıt olarak gönderdiğiniz videoyu kendiniz izlememişsiniz belli, videoda saldırıyı israilin yaptığı ile ilgili tek bir bilgi yok. Sadece "saldırı sonrası israil askeri, kendi vatandaşına da ateş etmiş olabilir" diyor. Saldırıyı başlatan israildi demiyor. Gerçekten bu tür saçma haber kanallarının yaptığı haberi bana "israil kendi kendine saldırdı" diye göstermeniz korkutucu, kim bilir başka ne hikayelere inanıyorsunuzdur

Şuradaki 50 yaş üstü zavallı kitleye bir bak, kendi fikirleri yok. Bu adamlar NPC, youtube yorumlarının altına gerçekten bu şekilde yorum atıyorlar, profil fotoları yok, aynı birer bot gibi. Bunların izlediği provokasyon videosunu sizin de izlemeniz gerçekten endişe verici
image.png

Son düzenleme:

ikigai21

Üye
1 Ocak 2020
63
9
araplar için aglayan cok turk gordum ama turkler için aglayan hic arap gormedim
O Türk halkının bilinçsiz oluşundan kaynaklı ve sadece doğu Türkistan a duyarsız kalmıyorlar. Mesela Irak, Suriye, Afganistan, Yemen, Arakan'da da bir sürü insan ölüyor, onlar için Filistin'e olduğu kadar ağlayan gördün mü? hayır. Dolayısıyla olayın Türklükle bir ilgisi yok.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.