Handy cafe client

h4runn

Üye
23 Ocak 2019
61
5
Adana
merhaba , ben vb.net ' de handy cafe sonlandırıcı yapıyorum.
Aceba programı nasıl sonlandırabilirim ya da süreyi nasıl uzatabilirim.
Bildiğim bazı kodlar vardı ama hiçbiri işe yaramadı.
Internette görüyorum bazıları vb.net de süre uzatıcı vesaire yapmış.
Cmd den kapatanlar falan olmuş onları denedim hiçbiri olmuyor , sırf denemek için kendi bilgisayarıma handy cafe kurdum admın gırısı yaptım.
Eğer bildiğiniz bir yöntem varsa ve benimle paylaşırsanız sevinirim yardım edene teşekkür vereceğim.

Son düzenleme:

oxcakmak

Uzman üye
1 Ara 2018
1,457
2
24
Kocaeli
merhaba , ben vb.net ' de handy cafe sonlandırıcı yapıyorum.
Aceba programı nasıl sonlandırabilirim ya da süreyi nasıl uzatabilirim.
Bildiğim bazı kodlar vardı ama hiçbiri işe yaramadı.
Internette görüyorum bazıları vb.net de süre uzatıcı vesaire yapmış.
Cmd den kapatanlar falan olmuş onları denedim hiçbiri olmuyor , sırf denemek için kendi bilgisayarıma handy cafe kurdum admın gırısı yaptım.
Eğer bildiğiniz bir yöntem varsa ve benimle paylaşırsanız sevinirim yardım edene teşekkür vereceğim.

Sonlandırırsan client kapanır ve süren biter :)

o yüzden döngüye sokmaya çalış.

h4runn

Üye
23 Ocak 2019
61
5
Adana
Araştırıp size geri dönecek hocam

ilginizden dolayı teşekkürler

Sonlandırırsan client kapanır ve süren biter :)

o yüzden döngüye sokmaya çalış.

ben daha önce bazı projeler yapmıştım AKILLI TAHTA (ATAK SONLANDIRICI VB) direk sonlandırıyordum program kapanınca masaüstüne dönüyordu. dediğinizi anladım ama süresiz açarsam süreyi programla uzatamam ki :d 00:00 yazacak kullanımda.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.