Çözüldü Hangi antivirüs programını kullanmalıyım ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

enesaga1

Üye
2 Kas 2012
149
0
İstanbul
ben hiçbirini önermiyorum , açıkcası kullanmıyorumda bilgisayarı boş yere kastırıyor neyi nerden indireceğini bilirsen hiçbir sorun olmaz 2 senedir pc de virüs programım yok sorunda olmuyor

enes0048

Yeni üye
5 Nis 2012
44
0

enes0048

Yeni üye
5 Nis 2012
44
0
şiddetle esedı onerım

teşekkürler kullanmayı düşünmüyorum virüslerimi temizlemedi :)

açıkçası ben eset'i öneririm

teşekkürler kullanmayı düşünmüyorum virüslerimi temizlemedi :)

ben hiçbirini önermiyorum , açıkcası kullanmıyorumda bilgisayarı boş yere kastırıyor neyi nerden indireceğini bilirsen hiçbir sorun olmaz 2 senedir pc de virüs programım yok sorunda olmuyor

düşüncen için çok teşekkür ederim virüsün nereden geleceği belli olmuyor :)

Coolkinq12

Kıdemli Üye
5 Haz 2016
2,765
0
Homeworld
360 Total Security her virüsü bulamıyor sürekli temiz gösteriyor PC'ni Avast ise şöyle, bir sürü özelliği var,ayrıcalığı var PC'ende 1 anda 6 GB boşaltıyor (paralı sürümünde) virüsleri gayet iyi tarıyor... Kaspersky de var çoğu virüsü buluyor diyorlar bende yeni indirdim zaten bunu hem avast hemde kaspersky kullanıyorum... Ama Kaspersky PC'yi acayip derecede kastırıyor...

enes0048

Yeni üye
5 Nis 2012
44
0
Comodo Öneririm Ben Onu Kullanıyorum Bİrde Hitman Pro İndir Haftada Bir Tarat...

hitmanpro lisanslı diye biliyorum lisansı var ise yardımcı olur musun? birde comodo 3-4 kişi tavsiye etti kararım bitdefender ve kaspersky tarafından oldu ama yarın bitdefenderı kuracağım 3 aylık yasal lisansı varmış 3 ay deneyeceğim ondan sonra kara vereceğim teşekkürler :)

enes0048

Yeni üye
5 Nis 2012
44
0
360 Total Security her virüsü bulamıyor sürekli temiz gösteriyor PC'ni Avast ise şöyle, bir sürü özelliği var,ayrıcalığı var PC'ende 1 anda 6 GB boşaltıyor (paralı sürümünde) virüsleri gayet iyi tarıyor... Kaspersky de var çoğu virüsü buluyor diyorlar bende yeni indirdim zaten bunu hem avast hemde kaspersky kullanıyorum... Ama Kaspersky PC'yi acayip derecede kastırıyor...

teşekkürler şu an olarak bitdefenderda tercih kıldım 3 aylık bir yasal lisansı varmış onu denedikten sonra avast lisansı sürümüne tercih geçiş yapabilirim teşekkürler :)

Kopril54

Katılımcı Üye
5 Haz 2016
929
0
Satürn
hitmanpro lisanslı diye biliyorum lisansı var ise yardımcı olur musun? birde comodo 3-4 kişi tavsiye etti kararım bitdefender ve kaspersky tarafından oldu ama yarın bitdefenderı kuracağım 3 aylık yasal lisansı varmış 3 ay deneyeceğim ondan sonra kara vereceğim teşekkürler :)

Dostum Comodoyu Kesinlikle Öneririm Kaspersky Bilgisayarı Zorlaya Bilir Bit Defender Hiç Kullanmadım...
Ama Comodo ;nternet Security Kullanmanı Öneririm Birde Yanına Hitman Pro Kullan Güvenliğini Üst Seviyeye Çıkarabilirsin :)
Hitman Pro Konusundada Yardım Ederim Ben Lisanslı Kullanıyorum

enes0048

Yeni üye
5 Nis 2012
44
0
Dostum Comodoyu Kesinlikle Öneririm Kaspersky Bilgisayarı Zorlaya Bilir Bit Defender Hiç Kullanmadım...
Ama Comodo ;nternet Security Kullanmanı Öneririm Birde Yanına Hitman Pro Kullan Güvenliğini Üst Seviyeye Çıkarabilirsin :)
Hitman Pro Konusundada Yardım Ederim Ben Lisanslı Kullanıyorum

hitman pro lisans konusunda yardımcı olursan sevinirim hocam şuan çıkış yapmak zorundayım tekrar görüşmek üzere iyi geceler tüm arkadaşlara sağolsun var olsunlar teşekkürler :)

Kopril54

Katılımcı Üye
5 Haz 2016
929
0
Satürn
hitman pro lisans konusunda yardımcı olursan sevinirim hocam şuan çıkış yapmak zorundayım tekrar görüşmek üzere iyi geceler tüm arkadaşlara sağolsun var olsunlar teşekkürler :)

Dostum;
Çoğu Kiişiye Önerdiğim Ve Çok Güzel Bi Antivirüs Programını Seninle Paylaşmak İsterim,
Avira Free Antivirus for Windows ? Download now
Virüs, Worm, Trojan ve Diğer Kötü Amaçlı Yazılımları Temizleyebiliyor,
Ve Roolkitlerde Dahil,
Ayrıca Sistem Performansınıda Etkilemiyo,
Eski Adı Antivir İdi Şuan Avira Olmuş Sanırım

OsmanliDevleti

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
607
2
Kardeş Pc in Windows 10 İse Eğer Onunu kendi antivirüs programı olan windows defender i tercih ediyorum çok çok iyi bir antivürüs programı pc ye zararlı ne indirirsen yakalıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.