Hangi bitcoin cüzdanı??

Balamir97

Kıdemli Üye
29 Ocak 2013
2,626
1
Nowhere
Software olarak en güvenlisi en iyisi tabiki bitcoin core kapladığı alan çok ama çok fazla en son 40 gb felanmı neydi eğer bunu pc'ne kurup bitcoinlerini bu wallete atacaksan bilgisayarının güvenliğini çok iyi sağlamak zorundasın

Yok benim için güvenlik herşey param mühim değil diyorsan hardware cüzdan kullan vereceksin 580 tl en güvenli cüzdana sahip olacaksın sonuçta.

yok ben ne o kadar para veririm ne de o kadar büyük bir walleti indiririm diyorsan pc için electrum
var

ben şahsen iosdali breadwallet kullanıyorum oldukça kullanışlı ve sade geçenlerde yaşanan fork sonrasında hiçbir sıkıntı yaşamadım bitcoin cashlerim hepsini aldım yakın zamanda hardware wallet almayı planlıyorum


Hatrı sayılır miktarda bitcoinin varsa senin yerinde olsam harware wallet alırım çünkü bildiğin gibi bitcoin asla ama asla hata kabul etmez en ufak bir hatanda binlerce liranı kaybedersin.


Bitcoi borsalarında büyük miktarda bitcoin barındırma ancak az da olsa biraz bitcoin bulundur bu şekilde borsalar arası arbitraj yap para kazanabilirsin.
 
Son düzenleme:

Bangx

Katılımcı Üye
29 Tem 2017
313
0
Blockchain güvenliğe inanılmaz önem veriyor. Birkaç aşamalı doğrulama yapman gerekiyor hesaba girebilmek için. Bu nedenle benim tercihim o.
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.