Hangi crack siteleri güvenli?

alaboratuna

Yeni üye
28 Nis 2023
46
20
los pollos hermanos
Eskiden bir işim vardı o yüzden creative cloud parasını çıkartabiliyordum ancak şimdi çıkartamıyorum çünkü işim yok. Hali ile crack kullanmam gerekiyor, hangi siteler güvenlidir? Not: bir proje üzerinde çalışıyorum arkadaşlarımla büyük bir proje sayılır (işten çıkma sebebim bu değil) o yüzden youtube kanalının hacklenmesinden bir tık tırsıyorum. Sırf premiere için de windows geçmek zorunda kaldım. Ha bu arada davinci kullan diyen birkaç bozuk plak çıkacak, hayır ben premiere alıştım. Üzgünüm başka kapıya.

OUHium

Yeni üye
4 Tem 2023
1
1
Ben buralarda ve bu mecrada yeniyim ama YouTube'a premier Google Drive yazınca bir videodan linkten indiriyorum. Aylarca kullandım sorun olmadı. Fullprogramlarindir sitesinden de direkt erişebilirsin linke de ben şu an orjinalini kullanıyorum. Sana bol şans ustad.

'Mergen

Hunter
27 Kas 2022
266
197
Eskiden bir işim vardı o yüzden creative cloud parasını çıkartabiliyordum ancak şimdi çıkartamıyorum çünkü işim yok. Hali ile crack kullanmam gerekiyor, hangi siteler güvenlidir? Not: bir proje üzerinde çalışıyorum arkadaşlarımla büyük bir proje sayılır (işten çıkma sebebim bu değil) o yüzden youtube kanalının hacklenmesinden bir tık tırsıyorum. Sırf premiere için de windows geçmek zorunda kaldım. Ha bu arada davinci kullan diyen birkaç bozuk plak çıkacak, hayır ben premiere alıştım. Üzgünüm başka kapıya.
Bana dm den ulaş :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.