Hangi Dile Başlamalıyım

WormReis

Üye
30 Haz 2018
54
0
Turkiye
Herkeze İyi Akşamlar Ben Yazılım Öğrenmek İstiyorum Sizce Python mu C# C+ Kolay Dil Varmı
Öğrenebileceğim Sizce Hangi Dilde Başlamalıyım C+ Mi Pyhton mu C#
Eyer Sizde Kolay Dil Biliyorsanız Bana Söyleyebilirmisiniz Şimdiden Teşekkürler

Moderatör tarafında düzenlendi:

vιcεηтε

Katılımcı Üye
18 Ocak 2019
536
8
Sevilla
Herkeze İyi Akşamlar Ben Yazılım Öğrenmek İstiyorum Sizce Python mu C# C+ Kolay Dil Varmı
Öğrenebileceğim Sizce Hangi Dilde Başlamalıyım C+ Mi Pyhton mu C#
Eyer Sizde Kolay Dil Biliyorsanız Bana Söyleyebilirmisiniz Şimdiden Teşekkürler

Merhaba,
kolay kullanımı ve hata düzeltmenin kolay olmasından dolayı python'u öneririm. Sanıldığının aksine pythonun da bir çok kullanım alanı mevcuttur. Aynı zamanda algoritma mantığınızın gelişimi ve pekişmesi için de iyi bir yazılım dili. Diğer dillere geçerken de çok zorlanmazsınız.
İyi forumlar.

Ghost Killer

Co Admin Yardımcısı
13 Ocak 2019
11,239
7,707
MyGf Ghost Killer Qwx XovoX 'PALA Herkeze Çok Teşekkür Ederim Python Dilinden Başlıcam Youtube Da Python Dersleri Varmıdır Windows'damı Kolay Olur Yoksa Lunix'demi

Dostum sana linux öneririm fakat sistemin yeterli değilse kali linux!a benzeyen silus gibi birşey vardı penguen resimli neyse onuda kullanabilirsin. Yada en kötü windows kullanırsın. Kolay gelsin, İyi Forumlar! :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.