Hangi dili öğrenmeliyim

ctreyz

Yeni üye
20 Kas 2022
13
3
Merhaba, konuyu inşallah doğru yere açmışımdır yeniyim burada. Ben karşı taraf benim şahsi bir bilgime ulaştığında karşılık vermek istiyorum veya kendi oyun hilemi yazmak istiyorum. Ya da herhangi bir sitenin açığı mı var onu tespit edip söylemek istiyorum. Orta derece html css bilgim var. Bilgisayar kullanmayı biliyorum.

Tyrone

Uzman üye
30 Eyl 2017
1,337
617
Kamino
Merhaba ctreyz;

Öncelikle kodlama için bence İlk olarak Algoritmaları anlayın derim daha sonra phyton başlangıç için klasiktir, biraz zaman sonra dalınızı belirleyin derim, Siber güvenliğe yönelecek iseniz C ve dillerini daha doğrusu assembly dillerini ögrenmeye bak, web tasarımı için ise php, css, html bilginizi geliştirin şart değil ama ingilizce bilmeniz sizi kalite yapar.

İYİ FORUMLAR

ulu bozkurt

Katılımcı Üye
27 Tem 2022
327
94
Merhaba ctreyz;

Öncelikle kodlama için bence İlk olarak Algoritmaları anlayın derim daha sonra phyton başlangıç için klasiktir, biraz zaman sonra dalınızı belirleyin derim, Siber güvenliğe yönelecek iseniz C ve dillerini daha doğrusu assembly dillerini ögrenmeye bak, web tasarımı için ise php, css, html bilginizi geliştirin şart değil ama ingilizce bilmeniz sizi kalite yapar.

İYİ FORUMLAR
algoritma her ne olursa olsun gereklidir belirrtiniz için teşekkür ederim

merhaba. öncelikle algoritmayı kavrayın. daha sonrasında pythondan devam edin.
web dilleri öğrenmeye açık olun c# c c+ dili öğrenin

Alcatraz0657

Katılımcı Üye
14 May 2020
284
80
Merhaba, konuyu inşallah doğru yere açmışımdır yeniyim burada. Ben karşı taraf benim şahsi bir bilgime ulaştığında karşılık vermek istiyorum veya kendi oyun hilemi yazmak istiyorum. Ya da herhangi bir sitenin açığı mı var onu tespit edip söylemek istiyorum. Orta derece html css bilgim var. Bilgisayar kullanmayı biliyorum.
algoritma öğrenerek mantığına kavra ardından basit bir dil olduğu için python öğrenebilirsin daha sonra ne üzerine gitmek istiyorsan örn oyun geliştirme ona göre bir dil öğren

byOnur13

Uzman üye
25 Şub 2014
1,438
11
QATAR
merhaba. öncelikle algoritmayı kavrayın çünkü kod yazman açısından daha avantajlı olurusun
c# c c+ dili öğrenmeye bak kardeşim bunların faydasını ileriki zamanlarda işine çok yarıyacaktır.

ctreyz

Yeni üye
20 Kas 2022
13
3
Merhaba ctreyz;

İYİ FORUMLAR
merhaba. öncelikle algoritmayı kavrayın. daha sonrasında pythondan devam edin.
web dilleri öğrenmeye açık olun c# c c+ dili öğrenin
Algoritma derken neyin ne için kullanıldığı mı. Bir de python sonrası böyle hile yazmak için ilerlemeyi düşünüyorum c++ zor diyorlar ama python yeterli mi ondan önce.

Tyrone

Uzman üye
30 Eyl 2017
1,337
617
Kamino
Algoritma derken neyin ne için kullanıldığı mı. Bir de python sonrası böyle hile yazmak için ilerlemeyi düşünüyorum c++ zor diyorlar ama python yeterli mi ondan önce.
Algoritma İçin Buraya Bakabilirsiniz;

Hile Yazmanız İçinde Hile yapmak için sadece C dilini bilmek kesinlikle yetmez. Senin oyunun dosyalarını inceleyip açıkları bulabilecek seviyede olman gerekir.

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.