Hangi Ekran Kartını Tercih Etmeliyim ? MSI-ASUS

TRojenick

Katılımcı Üye
15 Eki 2012
602
1
Öncelikle herkese iyi forumlar, ryzen 5 3600'lü bir sistem yapmayı istiyorum ve bunu rtx 2060 bir ekran kartı ile desteklemeyi düşünüyorum sizce rtx2060 serisinde marka olarak
MSI GeForce RTX 2060 GAMING 6G 6GB GDDR6 192Bit'mi
ASUS GeForce ROG STRIX RTX 2060 GAMING GDDR6 6GB 192Bit'mi
tercih etmeliyim?

Moderatör tarafında düzenlendi:

DeliMayk

Yeni üye
26 Haz 2019
12
0
Cevap: MSI mı Asus mu?

Karşılaştırma olarak yazıp googla bulabilirsin ikisinin arasındaki farka bak hoşuna gideni al,birde ekran kartları ucuzlayacak biraz beklersen senin için iyi olur

TRojenick

Katılımcı Üye
15 Eki 2012
602
1

şu an stok kalmadığı için pahalı yanılmıyorsam dimi dostum? Birde stoklar ne zaman güncellenecek bilgin var mı?

Son düzenleme:

Sort

Deneyimli Moderatör
14 Eki 2019
982
88

şu an stok kalmadığı için pahalı yanılmıyorsam dimi dostum? Birde stoklar ne zaman güncellenecek bilgin var mı?

Merhaba Değerli Üye;

Bildiğim Kadarıyla Stoklar 15 Gün İçinde Yenilenebiliyorlar.

İyi Forumlar Dilerim

jrCoder

Yeni üye
26 Şub 2021
18
0

Bana göre MSI markası daha iyidir çünkü duymuşsundur msı zaten oyun bilgisayarı içerir bence sen MSI markasından alabilirsin

"Kayra

Uzman üye
10 Ara 2017
1,666
214
AK-47

Donanım ve bozulma gibi durumlarda MSi den daha iyi hizmet alacaksınız Asustan nazaran benim önerim Msi

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.