Hangi fiber internet hizmeti iyi

serpiltyz

Yeni üye
19 Tem 2023
17
0
Selam Arkadaşlar,
Kullanmakta olduğum internet firmasından çok memnun kalamadım internet bir süre sonra yavaşlıyor ve video izlemek istediğimde hemen donuyor yüksek kaliteye geçiş bile yapamıyorum bunun için geçmek istiyorum ama emin olmadan da geçemem aklımda bir kaç firma var bunlardan biri atlantisnet fiber internetleri nasıl geçsem pişman olur muyum ?

Foxgijenny

Yeni üye
23 May 2022
12
4
Selam Arkadaşlar,
Kullanmakta olduğum internet firmasından çok memnun kalamadım internet bir süre sonra yavaşlıyor ve video izlemek istediğimde hemen donuyor yüksek kaliteye geçiş bile yapamıyorum bunun için geçmek istiyorum ama emin olmadan da geçemem aklımda bir kaç firma var bunlardan biri atlantisnet fiber internetleri nasıl geçsem pişman olur muyum ?
Turknet tabi evde fiber kablo çıkışı varsa kesinlikle kullan

ElChapoİpV4

Katılımcı Üye
10 Tem 2021
701
832
23
Merhaba bulunduğunuz lokasyon, apartmanda TürkNet’in fiber altyapısı varsa önerebilirim. Haricinde daha farklı fiber servis sağlayıcılarına göz gezdirin, kablolu adsl,vdsl olmak zorunda değil. Yeni nesil internet servis sağlayıcılar mevcut onlara göz gezdirin. Bunlar radyo frekansı ile haberleşme wifi hizmeti sunam firmalar

serpiltyz

Yeni üye
19 Tem 2023
17
0
Arkadaşlar türknet kullandım ama altyapısı yok sadece atlantisnet var turknet gibi gigapon kutusu takmışlar

KRAKOR

Yeni üye
9 Tem 2019
31
9
23
Selam Arkadaşlar,
türk telekom :))

12 Haz 2023
156
68
KAYSERİ
M
Selam Arkadaşlar,

Milenicom çok başarılı.

serpiltyz

Yeni üye
19 Tem 2023
17
0
atlantisnetin paketleri çok uygun geldi güzel bilgiler verdiler iletişim gayet iyiydi hız ve çekim gücü de baya iyi bakalım:)

hzlazkopat

Yeni üye
10 Nis 2020
3
0
atlantisnetin paketleri çok uygun geldi güzel bilgiler verdiler iletişim gayet iyiydi hız ve çekim gücü de baya iyi bakalım:)
size ve genel olarak tavsiyem eğer dediğiniz gibi hali hazırda yüksek hızlı altyapı kurmuş bir firma varsa bulunduğunuz yerde ona geçmeniz olur çünkü telekom muhtemelen bakır kabloyla vdsl hizmeti verecektir. Her eve fiber deyip sadece sokak başlarına fiber kutusu koyup ordan itibaren bakır kablo veren haysiyetsiz bir firmadır telekom.

serpiltyz

Yeni üye
19 Tem 2023
17
0
bu atlantisnetin paketleri gayet fiyat performans açısından hızlı bir şekilde çalışmakta ve de fiber altyapısı sayesinde de gayet verimli bir hizmet sağladıklarını söyleyebilirim

abom

Uzman üye
6 Mar 2008
1,567
92
Ocak' tan gelme...
Selamlar...
Arkadaşlar türknet kullandım ama altyapısı yok sadece atlantisnet var turknet gibi gigapon kutusu takmışlar
Türkiye'de bildiğim kadarıyla hiç bir firmanın alt yapısı yok. Tamamen Türk Telekom alt yapısını kullanıyorlar.
Superonline kendi fiberini alt yapıya çekti sadece.
O nedenle alt yapı olması sıkıntı değil.
Ben de TürkNet kullandım. Gayette memnundum. En son fiyat farkı çok açıldı Türk Telekoma döndüm. Pişmanım.
Hızı düşük, hizmet pek yok, Müşteri temsilcisine bağlanamıyorsun. Pnig yok.

serpiltyz

Yeni üye
19 Tem 2023
17
0
atlantisnetin fiberi gayet ihtiyaçlarımı karşılıyor gerek ping değerleri gerek alt yapısı ile mükemmel hizmet veriyor sürekli bağlantı kopmaları filmlerin yarıda donmasını istemeyenler için güzel seçenek

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.