Hangi gaming laptop alınır?

Matrak09

Yeni üye
18 Ağu 2022
46
11

MR-Dragon

Yeni üye
2 Eyl 2022
1
0
Sizce hangisini almalıyım?

Monster abra a5 veya a7
bence bir bilgisayar alıcaksan markasına değil barındırdığı sistem bakcaksın(ekran kartı,işlemci,ram,ssd,ANAKART ve ekranı kaç HZ

Shade6161

Katılımcı Üye
18 Haz 2022
351
96
excalibur fiyat performans olarak favori bir ürün kesinlikle.
Keşke,bilmeden konuşmasanız Excalibur sorunlu bir Laptob markasının alt markası (Casper)kendiside sorunlu fazla ısınıyor.
bence bir bilgisayar alıcaksan markasına değil barındırdığı sistem bakcaksın(ekran kartı,işlemci,ram,ssd,ANAKART ve ekranı kaç HZ
Monster ve Excalibur içerdiği parçalar bakımında F/P ancak kasaları sorunlu olduğu için alınmaz bu da senin dediğini yalnış çıkarıyor.

BLOND

Yeni üye
6 May 2021
9
3
Keşke,bilmeden konuşmasanız Excalibur sorunlu bir Laptob markasının alt markası (Casper)kendiside sorunlu fazla ısınıyor.

Monster ve Excalibur içerdiği parçalar bakımında F/P ancak kasaları sorunlu olduğu için alınmaz bu da senin dediğini yalnış çıkarıyor.
sağdan soldan duyduklarınla boş yorum yapma. ben casperde kullandım excaliburda. casperlerin sadece C serisi ısı problemli olarak çıktı onun dışındaki tüm serileri fiyat performans olarak ideal ürünler.

Shade6161

Katılımcı Üye
18 Haz 2022
351
96
sağdan soldan duyduklarınla boş yorum yapma. ben casperde kullandım excaliburda. casperlerin sadece C serisi ısı problemli olarak çıktı onun dışındaki tüm serileri fiyat performans olarak ideal ürünler.
2. el kullanan bir marka hakkında çok iddialı konuşuyorsun,Excaliburdan çok daha iyi olan Monster'da kullandım o da ısınıyordu Excalibur'da ısınıyor.

Oxy*

Yeni üye
4 May 2022
9
0

Monster abra a5 veya a7
Monster kesinlikle alma ısınır sorun çıkar vida gevşer onun dışında ne alırsan al

'GHOST

Uzman üye
31 Mar 2022
1,387
568

Monster abra a5 veya a7
Moster abra a7 daha iyi , excalibur ne kadar casper gibi bir firma üretimi olsada berbat.

'Alp Er Tunga

TSK 🇹🇷
14 May 2022
99
95
underground

Shade6161

Katılımcı Üye
18 Haz 2022
351
96
9 Ara 2021
217
42
@Shade6161
teknik puanına göre sıraladığın zaman en üst puanı veren leptop belli , yukarda konu açan kişinin attığı leptoplara baktığım zaman 13 bucuk ve 17 bın tl arası leptop atmış bende ona göre leptop attım puan sıralayıp teknik puan yüksek olan her zaman daha iyidir, yok derse bile gidip 2inci el leptop alır 13 17 bin tl arasına daha iyileride olur, ya özel leptop toplar yada masaüstü toplar , herkesin bütçe farklı

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.