Hangi Hack Çeşidini Kullanıyorsunuz

Hangi Hack Çeşidini Kullanıyorsunuz

• Sitenin Güvenlik Açıkları

Oy: 12 70.6%
  • Brute Force Site Düşünce Hackleme

Oy: 5 29.4%

• Kullanılan toplam oy
    17

'Gandalf

Uzman üye
8 Ocak 2017
1,897
0
Aet
İlgi alanım ve becerilerim neye yetiyorsa. Gelişebileceğimi düşündüğüm her alanda ilerlerim ben.

The Narkoz

Kıdemli Üye
19 Ağu 2017
2,783
1
Azerbaycan
Colar a
tree
23712893
231903801
3123081230
10230*12
12399123

Start

Colar a

Ping -t google.com

Kali linuxda programları araştırıyorum Ve forumda paylaşıyorum ara sırada Sql brute force deniyorum

0x762

Yaşayan Forum Efsanesi
4 Nis 2016
38,343
35
Sitenin güvenlik açıkları dediginiz ne oluyor ? Onlarida ankete eklermisiniz

3rigger

Üye
29 Tem 2017
126
0
Bir tek klavye başında kendinizi eğitmeyin eğer ki sosyal mühendisliği seviyorsanız. Toplum mühendisliği de reel hayatınız oldukça işe yarayacak bir yöntemdir, eğlencelidir.

'Unnamed

Uzman üye
15 Mar 2017
1,408
6
Ankette netlik sıkıntısı var. Ama ne demek istediğini anladım :)
Her yolu denerim, daha çok manuel takılırım. Dork favorim, programlar yapı iskelesi...

Fist

Uzman üye
29 Tem 2017
1,527
1
Anavatan
Ben tam bir sosyal mühendis manyağıyım.Vicdanım olduğu pek sayılmaz hack işlerinde pek vicdansız oluyorum ): O yüzden asla tht adına zone almadım.Zamanında Türkiye karışıkken Türk sitelerine hasar vermişliğim de vardır ama eskide kaldı işte şimdi web site hacking zerre uğraşmıyorum SQL açıklı site biriktirip ilk site hacklemek isteyenlere yardımcı oluyorum :) şuanda 200 biriktirdim 200 site hacked diye bir konu görürseniz o ben olabilirim :) Söyleyeyim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.