Hangi İşletim Sistemini Önerirsiniz (İstek)

BuqRa038

Üye
1 Haz 2013
89
0
İzmir
Merhaba arkadaşlar ben XP'den aşırı derece de sıkıldım fakat hangisi iyi hangisi kötü bilemedim.Bana Windows 7'yi öneriyorlar fakat onunda bir sürü sürümü var ...

Benim sizin gibi büyük bi camiadan isteğim şey şu :

Windows XP mi ? Windows 7 Mi ?

Eğer Windows 7 ise hangi sürümü ?

Ekran kartı CD'im XP ve Vista için ben Windows 7 sürümünü nerden bulabilirim ?

Not : Fikir verirken de eğer link atarsanız sevinirim şu sürümü daha iyi gibisinden :)

Çok teşekkürler ...

Son düzenleme:

BuqRa038

Üye
1 Haz 2013
89
0
İzmir
Ben bi W7 deneyeyim o zaman ona göre size de geri dönüş yaparım yani :D Ekran kartı işini de çözebilirsem eğer on numara olacak .

Çok teşekkürler bilgilendirmeleriniz için sağ olun ...

BuqRa038

Üye
1 Haz 2013
89
0
İzmir
Kardeşim PC 'nin özelliklerinide yazsaydın iyi olurdu.

nsjnm.png

nsjnv.png

nsjp1.png

Sistem çok düşük yazın kasayı değiştireceğim de 1 - 1.5 Milyar'lık iyi birşey almayı düşünüyorum.Onun içinde tavsiyelerini beklerim :)

Windows 7 ultimate yeniysen Windwos 7 home ile başlıyabilirsin.

Bilgisayarın iyiyse W7 öneririm.

Windows 8 Driver kurmana gerek yok antivirüs'e gerek yok! Tavsiyem.Ama ben xp kullanıyorum PC çok kötü :)

w7 home premium yükle, ultimate ile falan uğraşma

Benim kafa iyice karıştı.

Windows 7 = Ultimate - Home Premium arasında kaldım ...

Birde ekran kartını hala bulamadım Windows 7 için ...

Yani benim kafamın karışması şu Home Premium ile Ultimate'in ne farkı var onu çözemedim ?

Tekrardan teşekkürler yardımlarınız için .

premiumx

Katılımcı Üye
1 Kas 2012
360
0
Ctrl+Alt+Del
Ultimate'de bulunan bir çok özellik Home Premium'da yok. Örneğin Ultimate'de Xp Modu var Home Premium'da yok. Daha bir çok özellik Home Premium'da yok ama günlük kullanımda etkisi olmayan bir çok özellik bunlar. Yani profesyonel olarak kullanmıyorsanız Home Premium yeterli olacaktır ki bilgisayarının özelliklerini de vermişsizn. En az 2 GB Ram gerektiriyo windows7 ama sende 1 GB var. Home Premium gayet iyi bir seçim senin için.

BuqRa038

Üye
1 Haz 2013
89
0
İzmir
Windows 8 Öneririm.

Ultimate'de bulunan bir çok özellik Home Premium'da yok. Örneğin Ultimate'de Xp Modu var Home Premium'da yok. Daha bir çok özellik Home Premium'da yok ama günlük kullanımda etkisi olmayan bir çok özellik bunlar. Yani profesyonel olarak kullanmıyorsanız Home Premium yeterli olacaktır ki bilgisayarının özelliklerini de vermişsizn. En az 2 GB Ram gerektiriyo windows7 ama sende 1 GB var. Home Premium gayet iyi bir seçim senin için.

Bence kasayı alana kadar xp ile idare et olmaz dersen win 7 ultimate.

O zaman ben Windows 7 Ultimate yapayım bilgisayarı fakat şu Ekran kartı (ATI için) link atabilecek var mı ?

Herşey için çok teşekkür ederim ...

Black Power

Özel Üye
8 Tem 2012
11,765
22
Başlayalım?
w7 32 bit düşük performanslı (1 gb ram olan ) makineler için idealdir. 3 gb ram ve orta düzey bir makinanız varsa w7 homre prem. 34 bit öneririm. Homrem yani ev primi oyunlar için en idaeal sürümdür. Performansıda 32 ye göre fazladır. Ha yok ben oyun oynamıyorum programlarım var yazılımla uğraşıyorum dersende w7 ultimate kullanman gerek. yine 64 olursa bağzı kesim programları çalıştırmakta zorlanmazsın. ben uzun süre w7 kullandım ve şu an da da 2. denememde de olsa w8 e tamamiyle geçmiş bulunmaktadıym. w8 64 bit pro tavsiyemdir w7 ye göre daha fazla sistem güçü sağlıyor ve durduk yer sistem tutarsızlaşmıyor yada belirli bir kullanımdan sonra. Şimdi hangi sürümü yüklemek istediğinizi sein ve bana pm ile şu sürümü istiyorum diyin bende size download linki atayım, gerekli yerlerde de yardımçı olayım.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.