Hangi kodlama dilini, nereden öğrenmeliyim ?

byProtocol

Yeni üye
2 Ara 2020
37
0
Merhaba kodlama dili öğrenmek istiyorum hangi dili tercih etmeliyim keylogger vs. virüsler kodlayacağım ayrıca nereden öğrenebilirim mesela C++ tüm kodların ne işe yaradığını toplu halde gösteren bir site varmı varsa link atarmısınız

(edit: Ayrıca script de yazacağım)

(edit2: Python ile kodlamaya başladım öneri veren herkese teşekkürler

Son düzenleme:

Sort

Deneyimli Moderatör
14 Eki 2019
972
84
Her Dilin Kendine Göre Avantajı ve Dezavantajı ver. Bence Tüm Dillerin Özelliklerini inceleyin ve Ona Göre Seçim Yapın

laz123123

Üye
8 Ocak 2017
140
2
senin gibi düşünüyordum , 3 hafta önce pythona başladım hem zevk alıyorum, hem yeni bilgiler öğreniyorum. Tavsiye ederim sinir krizide geçiriyorum bazen ama olur öle xd not: python öğrenicem dersen arin yazılımı tavsiye ederim iyi anlatıyor kral

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.