Hangi Kulaklık Alınır?

kaliroot

Katılımcı Üye
9 May 2022
300
217
localhost

Blwe

Uzman üye
17 Şub 2021
1,579
1,644
Green/Moderasyon
Rampage daha iyi gibi ama fiyat'a öncelik veriyorsan Vooka kulaklığı alabilirsin. Diğer kulaklığa göre bir eksi yanı yok bence.

Woffluon

Katılımcı Üye
7 Tem 2021
284
95

Hepinize merhaba beğendiğim 2 tane kulaklık var ama hangisini alsam karar veremedim

Ürün linkleri:

1.Ürün

2.ürün

Biliyorum fiyatları düşük ve ürünler ona göre zaten okullar açılıyor şuanlık lazım bana ileride daha iyisene bakarız

Hocam bende Corsair HS35 var ikisinden de iyi çünkü kulaklık deri olduğunda zaman içersinde soyuluyor.

Matrak09

Yeni üye
18 Ağu 2022
46
11
Selam şok marketlerde benimde kullandığım uygun fiyatlı (model olarak) rampage x jammer kulaklık var internette çok pahalı fakat şok ta hem uygun hemde kaliteli güzel bir bak bence

blackrocks55

Yeni üye
14 Ocak 2021
43
10
ranpage konusunda tavsiyede buluna bilirim güzel kulaklık ben kullanıyorum hiç bir problem yaşamadım

kaliroot

Katılımcı Üye
9 May 2022
300
217
localhost
Selam şok marketlerde benimde kullandığım uygun fiyatlı (model olarak) rampage x jammer kulaklık var internette çok pahalı fakat şok ta hem uygun hemde kaliteli güzel bir bak bence
yakınımda yok şuan yarın baktırayım bi ismi ne ve özelden fotosunu atabilirmisin

ranpage konusunda tavsiyede buluna bilirim güzel kulaklık ben kullanıyorum hiç bir problem yaşamadım
Kulak büyüklüğü nasıl

Rampage, gamepower gibi markalara para vermeyin paranız çöpe gider.
iyice kararsız kaldım.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.