Hangi lise?Öneri

rimeTC

Üye
24 Ara 2015
195
0
Arkadaşlar bu seneki liseye geçiş sınavına giricem.Şuan Ankara'da oturuyorum önerebilceğniz bir lise var mı?

Etimestugt ilçesinde "Akıllı Kolej - Siber Güvenlik" var ama özel olması sıkıntı.Çok az yazılım bilgim var c++ aklınızda bir lise varsa yazarsanız sevinrim​

BÖKE

Yaşayan Forum Efsanesi
20 Ağu 2016
8,754
411
Akıllı Koleji bizzat incemele fırsatım oldu karabük kampüsüydü üniversite düzeyine hazırlık için güzel bir lise tam donanımlı meslek liseleride mevcut ama bu özel kurum olmasına rağmen bir tık üzerinde eğitim veriyor.

rimeTC

Üye
24 Ara 2015
195
0
Meslek Lisesi kulağa hiç hoş gelmiyor ki ya?Akıllı Kolejde dediğniz gibi "ÖZEL KURUM" burs sınavına kesin giricem lakin bir şey çıkıcağnı snmıyorum.Teşekkürler

Combaqa

Uzman üye
14 Ocak 2018
1,311
5
Ütopya
Yazilim ogreniceksen meslek liseleri faydali olacaktir benim okulumun yaninda cumhuriyet meslek lisesi var ankarada demirtepenin orda (anitkabire çok yakın) ama eğitim bakımından istersen ben anittepedeyim eğitimi güzel sınavlar biraz zor oluyor

rimeTC

Üye
24 Ara 2015
195
0
Boşta kalan öğrenciyi alan bir meslek lisesinden birşey öğrenebilceğmi sanmıyorum acıkcası.

Combaqa

Uzman üye
14 Ocak 2018
1,311
5
Ütopya
Boşta kalan öğrenciyi alan bir meslek lisesinden birşey öğrenebilceğmi sanmıyorum acıkcası.

Bende ayni fikirdeyim :D benim okulumu 3 sene once 420 puanla girdim su an kaç bilmiyorum programlama dersi istiyordum ama dediğin gibi meslek lisesine gidiyorum dersen birine direkt seni tembel olarak düşunuyor . Bende o yuzden gitmedim . Evde birşeyler öğrenmeye çalışıyorum :)

'Börteçine

Yaşayan Forum Efsanesi
25 Şub 2016
7,581
14
769
meslek lisesi bilişim bölümdeyim proglam dili öğrenmek için avantajlı ama üniverste sınavı için değil matematik fizik kimya gibi dersler 10. sınaıfa kadar oluyor

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.