Hangi program ile site hackleyim ?

MasKutay

Katılımcı Üye
17 Tem 2014
866
0
127.0.0.1
Brute ile başla sonra havij sonra sqlmap fln manuel sql inject ile devam et araştır biraz bu forumu anlarsın.

DR4K0L0L

Katılımcı Üye
24 Şub 2016
891
1
Senin yardım merkezinde bulunan konunda basit bir şekilde anlattım. Oraya bakabilirsin...

AgarthaSec

Katılımcı Üye
3 Şub 2012
654
90
𐱅𐰇𐰼𐰜
Wp hackleyeceksen eksen atak kullan. Veya manuel olarak wp sitelerini bul daha sonra /wp-login.php yolundan admin paneline girip kullanıcı adı ve şifreleri dene. Manuel olarak daha basit hem emekte vermiş olursun. Sql hackleyeceksen ki windows kullandığını varsayıyorum T-Arayıcı ile siteleri bul o zaten açıklılıarı kaydeder, havij ile dene. Havij ile kıramazsan kolonları kendin çekmeye çalış.

Hacker Tepeli

Uzman üye
2 Nis 2016
1,073
0
Geliyon
Wp hackleyeceksen eksen atak kullan. Veya manuel olarak wp sitelerini bul daha sonra /wp-login.php yolundan admin paneline girip kullanıcı adı ve şifreleri dene. Manuel olarak daha basit hem emekte vermiş olursun. Sql hackleyeceksen ki windows kullandığını varsayıyorum T-Arayıcı ile siteleri bul o zaten açıklılıarı kaydeder, havij ile dene. Havij ile kıramazsan kolonları kendin çekmeye çalış.

Gerçekten daha saol kullanıcı adı zaten genellikle admin olduğu için 2 saatte bir site buldum diğer bulduğum siteler süresi bitmiş

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.