Hangi Programdan Hangi Oyun Yapıldı?

PoisonScorpion

Uzman üye
15 Eki 2011
1,382
0
İstanbul
PoisonScorpion ;

Selamun aleyküm // Aleyküm selam

Unity 3D

Battlestar Galactica,BeGone,Extreme Cabbie,Marvel Superhero Squad Online,Jetpack Brontosaurus,Iron Grip: Marauders Iron Grip: Marauders,Fusion Fall,Ruined Online,interstellar marines

CryEngine 3

Far Cry, Crysis, Crysis Warhead, Crysis 2, Aion: Tower of Eternity

Unreal Devolopment Kit

Samaritan,Gears of War, Mass Effect, BioShock, Unreal Tournament, Deus Ex, GRAW, Red Steel, Borderlands, Brothers in Arms, Homefront, Mirror's Edge, Singularity, Rainbow Six: Vegas

Naughty Dog Game Engine

Dead Space, he Godfather: The Game,The Godfather: Blackhand Edition,The Simpsons Game

Avalanche Engine

Just Cause, Just Cause 2, The Hunter

IW Engine

Call of Duty 2, Call of Duty: Modern Warfare, Call of Duty: World at War, Quantum of Solace, Modern Warfare 2

Anvil Engine

Assassin's Creed, Prince of Persia, Shaun White Snowboarding, Assassin's Creed II

Ego Engine

Colin McRae: DiRT, Race Driver: GRiD, Operation Flashpoint: Dragon Rising, Colin McRae DiRT 2, F1 2009, F1 2010

Geo-Mod Engine

Red Faction, Red Faction 2, Red Faction: Guerrilla, Red Faction: Armageddon, Red Faction: Battlegrounds

Torque 3D

Bellatorus Deluxe,Marble Blast Mobile,Orbz,TubeTwist: Quantum-Flux Edition

PoisonScorpion

Uzman üye
15 Eki 2011
1,382
0
İstanbul
İlginç olabilir ancak bunun gibi oyunları yapmak imkansız değil kendinizi geliştirirerek ekib kurarak sizde benzer oyunları ypabilirsiniz..

FlipRoot

Yeni üye
17 Şub 2012
6
0
Crysisin kodlarını ben yeniden yazıyorum :D ve henüz bu yıl başladım unity3d ye :) Çok zevkli bir iş :)

ReTLeS

Katılımcı Üye
11 Ağu 2011
495
0
28
Sidney
Bir odun Çabuk Kırılır Fakat Birçok Odun Bir Arada Olursa Kırılması Çok Zor Olur. Bizim Ekibimizinde Gerçekten Güzel Bir Çalışma Çıkartacağı Umudundayım İyi Forumlar..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.