Hangi Programlama Dilinden Başlamalıyım Sorusuna Cevap | Dev Konu |

bekodark123

Uzman üye
31 Ocak 2012
1,402
0

Rica ederim.

Ben 2 dilden başladım C# Bide VB.NET :D

Kolay gelsin :)

Kardeşim bişey sorucam hack programı c# yetermiş sadece python mu gerekir çok ile başlayıp devam etsem karışmaz dimi meraklıyım azda özelden yazarsan sevinirim maaşallah ne yazdım 😊☺☺😁

Ya aslında neler yapmak istediğine bağlı Linux'taki hack programlarının çoğu Python ile yazıldı.
C#'ta da yapabileceğin çok şey var tabi rat vs.
Sen başta bi C#'ı yala yut bence baktın artık yetmiyor Python'a geçişin kolay olur zaten :)

hakansazci

Yeni üye
25 May 2007
14
0
phyton benlik gibi geliyor biraz delph biliyorum ama phyton hep merak ettim burada birazdaha kfam yattı phyton bence benlik vaktim ölene kadar sorun yok D: sağolasın

dorukyurdusen3

Katılımcı Üye
7 Ocak 2016
577
0

Ben anlayamadım ?

amerika'da ot icmenin diger bir adidir. 420 esprisi ise 4. ay olan nisanin 20 sinde amerika'da marijuana icmek serbesttir.

Snoop dogun en sevdiği gündür :D

Bu arada geyiği bırakalım da ben 0 dan başlıyacağım ne öneriyorsun?
Konuyu okudum ama pythonla c# arasında kaldım.
Visual basic olmasın

bekodark123

Uzman üye
31 Ocak 2012
1,402
0
amerika'da ot icmenin diger bir adidir. 420 esprisi ise 4. ay olan nisanin 20 sinde amerika'da marijuana icmek serbesttir.

Snoop dogun en sevdiği gündür :D

Bu arada geyiği bırakalım da ben 0 dan başlıyacağım ne öneriyorsun?
Konuyu okudum ama pythonla c# arasında kaldım.
Visual basic olmasın

Anladım fakat marijuana çoğu eyalette serbest diye biliyorum. (Dişarıda belli bir dozdan sonra yasak olsada evinde yetiştirip içebiliyorsun)

Madem 2 si arasında kaldın.

Hack veya ileriye dönük iş olarak kullanıcaksan ayrıca Linux kullanıyorsan Python.
Yok istemiyorum diyorsan C#.

Teşekkür ederim.

dorukyurdusen3

Katılımcı Üye
7 Ocak 2016
577
0

Anladım fakat marijuana çoğu eyalette serbest diye biliyorum. (Dişarıda belli bir dozdan sonra yasak olsada evinde yetiştirip içebiliyorsun)

Madem 2 si arasında kaldın.

Hack veya ileriye dönük iş olarak kullanıcaksan ayrıca Linux kullanıyorsan Python.
Yok istemiyorum diyorsan C#.

Teşekkür ederim.

Sağol python geçicem sanırım.

AirmoN

Katılımcı Üye
12 Ağu 2015
527
0
Bu yazıyı okuduktan sonra java-javascript HTML ve PHP öğrenmeye karar verdm bu ne yav 4 dil :) :) :) isteğim oyun yapmak ama Wep tasarımdan istiyorm

DarknessGuardian

Katılımcı Üye
29 Ağu 2015
728
0
Bu yazıyı okuduktan sonra java-javascript HTML ve PHP öğrenmeye karar verdm bu ne yav 4 dil :) :) :) isteğim oyun yapmak ama Wep tasarımdan istiyorm

Banada aynısı oldu. Yola oyun yazıcam diye çıktım sonra Python öğrenmeye başladım sonra java c sharp baktım cok az sonra swift bile baktım. En son tekrar Python'a dönmüştümki şimdi Web Tasarım a ilgi sardım planlarım şöyle:
  1. HTML ve CSS
  2. JavaScript
  3. PHP
  4. Python

Yani evet ben de seninle aynı durumdayım, ama boşver daha önümüzde çok yol var.

JussiaN

Üye
14 Şub 2016
135
0
Bilmiyom
Ben program yapmak istiyorum örneğin metin2 ile ilgili bişey olsun hangısını öneirsiniz daha hicbisey bilmiyorum bide saldırı timine girmek için neyi bilmek gerekir özelden yazabilirsiniz bekliyorum

bekodark123

Uzman üye
31 Ocak 2012
1,402
0

Unity3D'yi araştırmanı öneririm. :)
Tek tuşla web aktarımı yapabiliyorsun.

Banada aynısı oldu. Yola oyun yazıcam diye çıktım sonra Python öğrenmeye başladım sonra java c sharp baktım cok az sonra swift bile baktım. En son tekrar Python'a dönmüştümki şimdi Web Tasarım a ilgi sardım planlarım şöyle:
  1. HTML ve CSS
  2. JavaScript
  3. PHP
  4. Python

Yani evet ben de seninle aynı durumdayım, ama boşver daha önümüzde çok yol var.

Aynen öyle..

Ben program yapmak istiyorum örneğin metin2 ile ilgili bişey olsun hangısını öneirsiniz daha hicbisey bilmiyorum bide saldırı timine girmek için neyi bilmek gerekir özelden yazabilirsiniz bekliyorum

Sen daha A yı öğrenmeden tüm alfabeyi istiyorsun.
Direk oyun hacki yapıcam diye başlıyorsan zaten sen çok yanlış başlamışsın ve diller nedir nasıl işler hangisini seçmeliyim ile ilgili hiçbir araştırma yapmayıp benim makalemide okuduğunu düşünmüyorum gelip bize özelden yardım istiyorum diyosun..

ygm95

Yeni üye
21 Kas 2015
19
0
hint-avrupa
dünyanın en etkili 3 programlama dili vardır assembly c c++ aksini iddia edenler bilgisayarın çalışma
mantığını bilmiyor demektir.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.