Windows hangi sürüm win 7

Stucknela

Yeni üye
1 Tem 2019
4
0
intel pentium 1000m işlemci
4 gb ram ve dahili 1.5 gb ekran kartı bu arada ekran kartı modelini bilmiyorum ( öğrenebilirimiim acaba ? ) direk hd graphics yazıyor
şimdi bu sisteme 64 bitmi 32 bitmi yüklemeliyim 64 bit kaldırımı yani yükledim ama sanki performans düşük gibi win 10 yüklesem sıkıntı olurmu genelde lol TFT oynuyorum ve internette geziyorum birde hangi win 7 sürümü en az yorar bu sistemi lol için

umutkalay

Katılımcı Üye
26 Nis 2019
276
0
Ufak bir ekleme yapalım microsoft şirketi onumuzdeki yılın ilk çeyreğinin başlarında (4 ay sonra) windows 7 den desteğini çekecek akabinde uygulamalar da xp de yaptığı gibi desteğini çekecekler kullanılamaz bir hale gelecek
Sık format atan biri değilsen ,şimdiden 7 yükleme ayrıca sistemin 8 i kaldırır.

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.