Hangi Tür Website Açmalıyım İsmi Ne olmalı ?

ByClown

Üye
12 Şub 2016
86
0
Arkadaşlar Site kurmayı düşünüyorum.Yanlız ne ile ilgili olacağına daha karar veremedim.İsmide düşünemiyorum.Aklıma bişey gelmiyor.Bu zamanda hangi tür site ilgi çekici olur ? İsim olarakta bi yardımcı olursanız sevinirim :)

mbugra69

Üye
13 Nis 2012
137
0
Hocam web programlamayla 2-3 yıldır yakından ilişkim var. Forum siteleri açtım,kapattım. Başka sitelerin ayarlarıyla vs. oynadım. Öncelikle forum sitesi tarzı bir şey açmanı önermem sebebine gelecek olursam : forum siteleri çok emek isteyen zaman bekleyen bir iş ayrıca son dönemlerde modasıda geçti. Eğer açacaksan özgün bir fikir düşün etrafta olmayan, insanların zaman geçirebileceği bir site. Ancak neredyse her türden site açılmış durumda :) Farklı ve özgün şeyler üretemeyen maalesef deeeerin internet çöplüğünde kayboluyor. Başarılar diliyorum :)

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
4
390
Ankara
Blog sitesi, nakış hakkında...

Ciddiyim, espri yapmıyorum, 3. ayında ayda 500tl gelir alan bayan akrabam var. Allah bilir 3 ay sonra kocasından fazla kazanmaya başlayacak. Siteyi de ben yaptım, tek bir hafta sonunda.

Yani anlayacağın yapılmamış hakkında güzel bir site.

TheC4RB0N

Katılımcı Üye
4 Nis 2016
562
0
Ankara
Öyle bir site kur ki insanlar işte bu desin
1-akilda kolay kalan bir isim
2-hemen hemen her yaşa ve cinsiyete hitap etmeli
3-siteye olabildiğince fazla emek
4-ilk 4 -5 ay gelir gözü ile bakma
5-ekip varsa 2x gelisirsiniz (webtasarım Ar-ge vs)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.