hangisi gerçek hangisi face

bade sultan

Uzman üye
23 Nis 2009
1,546
0
istanbul
11.jpg

10.jpg

9.jpg

8.jpg

7.jpg

6.jpg

5.jpg

4.jpg

3.jpg

2.jpg

1.jpg

39.jpg

"Peri" mumyası: SAHTE

38.jpg

İneği sudan çıkaran yılan: GERÇEK

37.jpg

Canavar balık: SAHTE

35.jpg

Ayakları olan balık: GERÇEK

34.jpg

Devasa insan iskeleti: SAHTE

33.jpg

Dev örümcekler: GERÇEK

32.jpg

Ormandaki hayalet: SAHTE

31.jpg

Aynı hayaleti başka fotoğraflarda da görmek mümkün

30.jpg

Tam bir şehir efsanesi, arabasıyla genç bir kıza çarpıp ölümüne neden olan adamın hastanede çekilen fotoğrafında, yatağın altında kızın hayaleti görünmekte...
SAHTE. Fotoğraf aslında bir filmin afişi...

29.jpg

McDonald's'dan tavuk menu alan kadının menüsünden bu tavuk kafası çıkar: GERÇEK

28.jpg

Helikopterden uzatılmış merdivendeki dalgıça köpekbalığı saldırdı: SAHTE

26.jpg

Astronotlarca uzaydan çekilen fotoğrafta, dünyanın gündüz ve gece olan kısımları görülebiliyor: SAHTE. Fotoğraf çok güzel olsa da, aslında iki farklı uydudan çekilen iki farklı fotoğrafın birleşimi

bade sultan

Uzman üye
23 Nis 2009
1,546
0
istanbul
25.jpg

Kongo'da 5 metre boyunda dev bir timsah yakalandı: GERÇEK

24.jpg

En komik iddialardan biri: Çinliler çocuk yiyor! Hatta iddianın arka planı da şu şekilde: Tayland'daki bakım evlerinden 70 dolara alınan çocuklar, pahalı restoranlarda müşterilere servis ediliyor... SAHTE. Çinli sanatçı Zhu Yu, oyuncak bebeklerle hazırladığı bu fotoğraf serisine "insanları yemek" adını verdi.

23.jpg

"Bir sörfçünün son fotoğrafları": SAHTE. Fotoğraftaki köpekbalığı değil, sadece bir yunus

22.jpg

Kuzey kutbunda gün batımı: SAHTE. Fotoğraf tam anlamıyla photoshop eseri

18.jpg

Bir kadının iş seyahatindeki kocasına gönderdiği fotoğrafın arkasında "market dönüşü gaz ve fren pedallarının yerini karıştırıp, Ferrari'ni biraz çizdim, umarım beni bağışlayabilirsin" yazmaktadır. Fotoğraf: GERÇEK, Hikaye: SAHTE. Olayın aslı ise şöyle; cep telefonunu arabasının içine düşüren genç adam, dikkatsizliği sonucu bir Ferrari ve iki motosikleti bu hale getirdi. Ortaya çıkan zarar yaklaşık 200 bin dolardı.

17.jpg

Dünyanın en uzun köprüsü: GERÇEK. Köprü Fransa'da, 2004 yılında açıldı.

16.jpg

Bir "deniz kızı"nın cesedi sahile vurdu: SAHTE

14.jpg

32 yaşındaki Arizona'lı adam, karısının cesedini evde saklıyor. SAHTE

7.jpg

Katrina kasırgası sırasında, saatte 133 mil süratle sürüklenen aracın sahibine, hız limitini aştığına dair bir ceza makbuzu gelir: SAHTE

5.jpg

Tayland'a yaklaşmakta olan tsunami: SAHTE

2.jpg

Amerikan askerleri, Irak'ta, toprağı kazıp gömülü Mig-25'lere ulaştılar: GERÇEK

alıntıdır

Son düzenleme:

ByZeyd

Kadim Üye
19 Ağu 2009
5,484
0
sağol hepsine baktım güzel çalışma:) Ancak beni şu hız limiti çok güldürdü:D

Korkusuz35

Katılımcı Üye
1 Ocak 2010
486
0
daha önceden turkhackteamde böyle bir konu görmüştüm ama yinede emeğine sağlık .

YoUngCrUel

Katılımcı Üye
9 Ağu 2011
811
0
İstanbul
Dostum çinliler gerçekten bebek cenini yiyor yani anne karnında düşen bebekleri yiyorlar.Sebebi ise O bebeğin yaşayacağı hayat yedikleri için onlara geçmesidir ve gençleştirdiğine inanıyorlar.ARAŞTIRMADAN PAYLAŞIM YAPMA.Ama emeğe saygı

ZiqoR

Uzman üye
19 Haz 2010
1,171
0
Mersin

McDonald's'dan tavuk menu alan kadının menüsünden bu tavuk kafası çıkar: GERÇEK

Eline sağlık.

bade sultan

Uzman üye
23 Nis 2009
1,546
0
istanbul
Dostum çinliler gerçekten bebek cenini yiyor yani anne karnında düşen bebekleri yiyorlar.Sebebi ise O bebeğin yaşayacağı hayat yedikleri için onlara geçmesidir ve gençleştirdiğine inanıyorlar.ARAŞTIRMADAN PAYLAŞIM YAPMA.Ama emeğe saygı

biraz uslubuna dikkat edersen sevinirim
bize kaynak verebilirmisin böyle bir yazı ben hiç okumadım

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.