Hani sistemi seçmeliyim

16 Eki 2013
247
0
Selam beyler ben pc ye format atıcam ama hangi sistemi seçmeliyim bilmiyorum genelde oyun fln oynuyorum
özellikler:
4gb ram
1.5gb ekran kartı hd graphics family
1.80 ghz

RAUN

Efsane Grafiker
19 Haz 2011
6,697
113
Reykjavik
xp yükleme derim microsoft artık xp ile ilgili güncelleştirmeleri kesti biliyorsun bi sorun olduğunda ve internette bulamadığında tekrar formatlamak zorunda kalabilirsin windows 7 yüklemeni öneririm.

strkaos

Kıdemli Üye
30 Mar 2013
2,916
0
C:\Windows\
kardeşim ekran kartın ve ramini yuksek olmasına karşın ghz aşırı düşük

bence yapabiliyorsan owerclock yap sonra o pc win7yi havada karada suda kaldırı gibime geliyor.(ekran kartı paylaşımsız 1.5 gb ise)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.