hapisde böyle öldürdüler

lord_magic

Katılımcı Üye
13 Şub 2006
607
6
c:\Trojan.ex
RESIMDEKI ADAM 16 KADINA TECAVUZ ETTI. HAPISE GIRERKEN HAPISDKILERde TECAVUZE KARSI. hapisdekilerde adama tecavuz edip adamioldirduler.

 

HaniBaLL

Katılımcı Üye
18 Ağu 2006
607
2
34
Amasya
ya kardeş şuna 18 + koyun küçüklerde var bu sitede !!!!
yoruma gelince bana verseler ona 100 defa tecavüz ettirirdim hemde direk ata eşşeğe :) onlar bizden daha sağlam yapar bu işi
 

ttambas

Üye
24 Ağu 2006
150
1
oğlum manyak mısınız lan siz:)))adam ölümü hakketiyse adam gibi öldür bu ne a.q:))bunu yapanların piskolojik durumları da o kasdar iyi değildi herhALDE:))
 
6 Ocak 2007
196
0
HeR An HeRyE
ÇALMA ELALEMIN KAPISINI ÇALARLAR KAPINI KIMSENİN NAMUSUNA GÖZ DİKME YANİ SEN GÖZ DİKERSEN SENNİ DE NAMUSUNA GOZ DİKEN OLUR HATTA BOYL EOLUR KARDEŞİM
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.