Hapse Girer miyim?

1stWarrior

Üye
5 Ağu 2011
140
0
Ankara
Arkadaşlar biliyorsunuz metin2 adında bir online oyun var. Bende kek bulup keylogger atıyorum faceten. İndirip kanıyorlar itemlerini alıyorum. Soydugum 80 level itemleri , pazara koydum ve adam bana PM attı. Yazdıkları çalıntı itemleri pazar koydun ha. Ss aldım . Savcıyada gittim işlem başlattılar. Senle mahkemede görüşücez. Sana 5 yıl hapis yattıracagım. Ben itemde degilim. Senle görüşecez falan yazdı :RpS_unsure:. Bende tırstım yani doğal olarak. Eylül ayındada 18 i me giriyorum. Bu adamın dedikleri doğruysa beni bulabilirlermi ? Adamı soyduktan sonrada keyloggeri bilgisayarından sildi zaten. Gelmiyor artık keyloggerdan log. Bilgisi olanlardan cevap bekliyorum. Sağolun

Sepya

Üye
6 Tem 2013
112
0
18 altıysan af verirler. İP gizleme vs programlarını genede açık tut fakat Metin2 Facebook gibi yerlerden bulamazlar. Facebookta ayarlarda giriş yapan pclerde ipn görünüyor bence dondur.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.