hard dısk 38 cb gorunuyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

zaferistanbull

Yeni üye
14 Eyl 2008
24
0
arkadaslar asus marka pc me hard dısk taktım 120 cb lık ama pc 38 cb goruyoryardım edermısınız bu sorunu nasıl cozebılırım konuyu yanlıs yere actıysam ozr

alemcix

Katılımcı Üye
23 Eyl 2007
591
10
bilgisayarıma sağ tıkla yönet de disk bölümüne gel orda hdd gerçek boyutunu göreceksin

burdan da bölebilirisn kolay gelsin...

ozan36

Yeni üye
20 Eyl 2007
34
1
bilgisayarıma sağ tıkla yöneti seç alta disk yönetimi seçeneği var ona tıkla.Şimdi burda önemli olan birşey var o da senin diskini burda nasıl gördüğü.Sadece 38gb mı görüyor yoksa bir tane daha disk gözüküyormu ona bak buraya yaz bbizde ona göre yardım edellim sana.

pirate_12

Katılımcı Üye
4 May 2008
643
1
Bilinmedik Yerden
Arkadaşım 38 Gb bölmüş diğer alanıda biçimlendirmemissin sanırım Xp Cdsini tak hangi sürüceye yüklensin dediği yerde bölünmemiş alan varsa bölüm oluştur de ..düzelt altta komuy harfleri var kolay gele

zaferistanbull

Yeni üye
14 Eyl 2008
24
0
bilgisayarıma sağ tıkla yöneti seç alta disk yönetimi seçeneği var ona tıkla.Şimdi burda önemli olan birşey var o da senin diskini burda nasıl gördüğü.Sadece 38gb mı görüyor yoksa bir tane daha disk gözüküyormu ona bak buraya yaz bbizde ona göre yardım edellim sana.

kardes 37.87 fallan gosterıo

alemcix

Katılımcı Üye
23 Eyl 2007
591
10
yukarıda söylediğimiz gibii olmuyosa bence kasayı aç bi hdd bak kaç gb eğer doğruysa format atarken bak kaç gb görebiliyosunn.....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.