Hard Disk Error

Dream-SoLdieR

Katılımcı Üye
6 Tem 2012
770
0
VLA1Dj.jpg

8bk7aA.jpg

Merhaba arkadaşlar benim bilgisayar kasam yere düştü, ekrana görüntü geliyor " Exper " reklamıyla fakat açılış devam etmiyor. Bir çözümü var mıdır, yoksa hayırlısı olsun teşekkürler.

osmansertbasar

Katılımcı Üye
12 Tem 2009
991
1
Arkadaşım harddisk kablolarını bir kontrol et bana yanmış gibi geldi. Eğer imkanın varsa başka bir artık arkadaşından mı alırsın harddik takıp dene. Denediğin harddisk çalışırsa geçmiş olsun harddiskin yanmıştır. Yalnız onda da aynı sorunları yaşarsan parçaları tek tek kontrol etmek gerekebilir. Bence tüm kabloları güzelce kontrol et...

Quinones

Yaşayan Forum Efsanesi
8 Eki 2008
13,570
1
Bios resetlenmiş. Tabi harddisk bağlantılarını kontrol etmende de fayda var. F1 mesajı harrdiskinin master (ilk olarak açılacak sistem diski) olarak ayarlanmadığını gösteriyor ki, bios boot menüden harddiskini atayarak bu sorunu çözebilirsin.

BlackCod4r

Uzman üye
17 Tem 2015
1,180
0
Bilgisayarın HDD okumuyor Kardeşim girişleri değiştir hani bir kablo Olur hdd İle kasa arası için Sadece kullanılır onu değiştir Et Girişleri değiştir Okumuyor hdd bendede olmuştu Biraz sert koydum girişe Sağlam oldu.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.