Harddisk.. aciLLL

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Kuzey42

Üye
16 Kas 2009
88
0
Konya
Arkadaşlar bilgisayarımda win7 işletim sistemi var. pc başlarken başlangıç onarma istiyor onu yaparken hata veriyor açılmıyor. Ghost atıyım dedim ondada harddisk okunmuyor diye hata veriyor. bir kaç kişiye sordm harddisk kullanılmaz dediler.Önemli bilgilerim var ne yapmam gerek. Kablolar aynen takılı kablodan oluşabilecek sorun değil. Ne yapmam gerekk...

kozmon

Katılımcı Üye
30 Kas 2008
470
0
Sakarya
cevap

kardeş şöyle bir yazı okudum
"""
Açılmayan sistemlere Son ERD Commander 2005(CD DEN İŞLETİM SİSTEMİ)

Herhangi bir nedenden dolayı açılmamakta ısrar eden sistemleriniz için teşhis ve tedavi uygulaması. Unutulan şifrelerde çözüm...

Pc'nizi boot edip bir işletim sistemi gibi CD'den açabilir ve dosyalarınıza ulaşabilirsiniz...Admin şifrelerini rahatlıkla bulabilir ve değiştirebilir firefox explorer ile internete bağlanabilir tüm verilerinizi rahatlıkla kurtarabilirsiniz. İndireceğiniz 52.55 mb'lık rar dosyası içinden yaklaşık 155 mb lık bir iso dosyası çıkacaktır. Bunu CD ye iso olarak yazdırın ve PC nizi cd'den boot edin.Kaynakwh: Kaynakwh:

En güzel yanlarından biriside xp ortamındaki gibi rahatlıkla mouse kullanabilir ve partition'ları görebilirsiniz...

Şiddetle tavsiye edilir. Her PC kullanıcısının elinde olması gereken bir yazılım....BİR GÜN KESİNLİKLE LAZIM OLACAKTIR
"""

başlıktaki programı araştırıp bulup verilerini kurtarabilirsin

ayrıca şunada bir bak istersen
https://tik.lat/eUNxK

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.