Harddisk Bozuldu

Poxierus

Üye
5 Haz 2015
75
0
-
merhaba arkadaşlar, harddiskimi geçen gün kullanırken üstüne bastım ve çalışmamaya başladı bilgisayara takınca ışığı yanıyor 5 6 kez dıt sesi geliyor sonra kesiliyor ama açılmıyor, sizce sorun ne olabilir ve bu harddisk 3.0 ben bunu sata ile bilgisayara nasıl bağlarım

DeSTuRSuZz_

Kıdemli Üye
10 Ara 2015
3,577
4
Merhaba Poxierus,

Senin İlacın Bende. 2 Haftadır Yoktum Bazı Altyapısal Sıkıntılarımdan Ötürü. Bu Arada Canım Sıkılmasın Diye Okuldaki Hocaların Bozulan Bilgisayarlarını Harddisklerini Tamir Ettim. Bi Harddiskde Aynı Sorun Vardı,

Sorunun Çözümü Şu; Harddiski Aç Okuyucu Göz Diskin Üzerinde Kalmış Olarak Göreceksin. Diske Sakın Dokunma Ortasındaki Vida Yerinndeki Deliklere Tornavida Sokarak Zarar Vermeden Çevir Aynı Anda Çok Bastırmadan Okuyucu Gözü De Kenara İttir. Vidaları Tak Kapat ve Bilgisayara Takıp Kullan.

Bukadar Basit, İyi Forumlar.

GHOST CLOUD

Kıdemli Üye
25 Haz 2015
2,534
0
ÖTÜKEN
Harddiskinizin kablo bağlantılarını kontrol ediniz ve internette görünmeyen disklerin içindeki bilgileri geri almanızı sağlayacak uygulamalar mevcut. Harddiskinizin ışığı yanıyor mu ?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.