Harddiskim dolu olduğu halde içindekileri göremiyorum

pLeast1k

Yeni üye
22 Ağu 2011
26
0
Başlıktada belirttiğim gibi Harici Harddiskim'de yaklaşık 600gb dosya var bilgisayarımdan girince içi dolu olduğu gözüküyor (331 GB boş 929 GB toplam yazıyor). Ama içini açınca ''Bu Klasör Boş'' yazıyor.Bilgisayarıma format attıktan sonra böyle bi sorunla karşılaştım, farklı bir bilgisayarda denemedim daha ama benim için önemli olan o dosyaları kendi bilgisayarımda görmem. Bu konuda bilgisi olup yardım edebilecek varsa çok sevinirim.İçinde, binlerce şarkı, binlerce fotoraf,oyun ve program setupları ve eski yedeklerim var not defteri olarak kaydettiğim program vs. linklerini saymıyorum bile :(

SeSa1453

Yaşayan Forum Efsanesi
12 Eki 2012
10,110
5
Nahçıvan
görünmeyen dosyaları kurtarmak istiyorsanız : Klasör seçeneklerinden (korunan işletim sistemi klasörleri seceneğini) devre dışı bırakın bu arada gizli dosyaları göster seçeneğide aktif olsun. Tüm görünmeyen dosyalar ortaya çıkar, önemli dosyalarınızı kurtartıktan sonra biçimlendirmenizi tavsiye ederim.

Sonsuza~Dek

Kıdemli Üye
25 Tem 2013
2,413
0
Hocam arkadaşın sorunu başka, gizli klasörleri göremiyor heralde.
Denetim masası/Görünüm ve kişiselleştirme/Klasör seçenekleri;
-Görünüm sekmesin'den
-Gizli klasör ve sürücüleri göster'e tıkla tamamdır.

pLeast1k

Yeni üye
22 Ağu 2011
26
0
Dediklerinizi yaptım fakat hala hiç bi sonuç alamadım :( Harici olarak taktığım harddisk şuan Yerel Disk (F: ) olarak gözüküyor. SeSa1453 Dediğinizi yaptım fakat harici harddiskimin içinde Geri dönüşüm kutusu ve msdownld.tmp adlı 2 adet klasör çıktı benim dosyalarımla hiç bi alakası olmayan şeyler :(

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.