Harddiskim USB oldu YARDIIIMMM

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

aslanbaris

Üye
26 Haz 2008
148
0
Arkadaşlar benim WDC harddiskim usb olaraak görünüyor ne yapmam lazım bilgili ve yetkili arkadaşlar driver nı indirdim denedim YARDIMMMM:confused::confused::confused:

Bu tür konuları yardım bolumune acınız/ yavuzonder_135

4 Ağu 2007
185
0
Arkadaşım dediğin sorun tam oplarak nedir ve sorunun hard diske tıkladığında birlikte aç sorunu mu yani çift tıkladığında harddiski açmak yerine birlikte aç penceresi mi çıkıyor_? eğer sorun bu ise pm at bi program var onu uploed edip linkini vereyim iki dakkada çözülür sorunun..

night_crawler61

Katılımcı Üye
7 Tem 2009
338
0
bak sana çözümünü söyleyeyim harddiskin eğer boşsa bilgisayara tak sağ tıklayıp ''Biçimlendir...'' yazan yere tıkla orda dosya sistemini NTFS yap Başlat yazan yere bas olur. eğer hard diskin doluysa içindekiler bilgisayara atıp aynısını yapmanı öneririm...

EĞER YİNE OLMAZSA G DATA TOTAL CARE 2010(%99.9 virüs yakalama oranı ile birinci) ile tarattırmanı öneririm...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.