Hardisk e Format

ByS3MTEXz

Üye
28 Haz 2013
128
0
✌&#650
Ya Ben Bir Tane 1TB seagate srd00f1 lik harddisk almıştım digitürk için format attım (digitürkden) sonra çok kullanmıyorum diye Tekrar format atmak isitiyorum ama bunu nasıl yapıcam bunu kendi sitesinden olan programlar ile denemek istedim olmadı görmüyor

VFoRBMW

Uzman üye
25 Eyl 2012
1,617
0
LOST
Hard diskini çıkar onun yerine bu diski tak sonra format atar gibi biçimlendir ama işletim sistemini kurmaya devam etme. Sadece biçimlendir eksi hdd'ni geri tak belki olur.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.